Hissesi olan herkes mutlaka oy kullansın

Hissesi olan herkes mutlaka oy kullansın

2016 yılında Kombassan Holding'in Yönetim Kurulu Başkanlığı'na atanan Ali Rıza Alaboyun, holdingi ayağa kaldırarak adeta ikinci baharını yaşattı. İsmi 2017'de Bera Holding olarak değiştirilen ve çok hızlı bir büyüme sergileyen şirket birçok mağduriyeti de gidererek önemli başarılara imza attı. Pandemi sürecinde de isminden söz ettiren Bera Holding'in (Kombassan) cirosunu ve karlılığını pandemiye rağmen artıran Yönetim Kurulu Başkanı Ali Rıza Alaboyun görevden alınarak, yerine Haşim Şahin Yönetim Kurulu Başkanı olarak seçildi. Aniden yaşanan bu gelişme borsada işlem gören holdingin hisselerinde de sert bir düşüş yaşanmasına neden oldu.
 ŞEFFAFLIK VE HESAP VEREBİLİRLİK İLKEMİZDİR
Geçmişte bir çok dava ile zor ve sıkıntılı günler geçiren Konya merkezli Bera Holding'i çabalarıyla hayata döndüren Ali Rıza Alaboyun, 24 Mayıs'ta yapılacak genel kurulda yeniden aday olacağını söyledi.  Alaboyun, başkanlığı süresince, şeffaflık ve hesap verilebilirlik ilkelerini getirdiği holdingte hisse değerinin de arttığını söyledi.
 MAĞDURİYETLER BÜYÜK ÖLÇÜDE GİDERİLDİ
Görevi süresince, tamamen kapalı bir yapıyla yönetilen holdinge, bazı dirençlerle karşılaşsa da normalleşme, şeffaflaşma ve hesap verebilme ilkelerini yerleştirmeye çalıştığına vurgu yapan Alaboyun, mağduriyetlerin giderildiğini, hisse değerlerinin çok iyi bir noktaya getirildiğini söyledi.
YENİDEN SEÇİLEREK İYİ İŞLERİ DEVAM ETTİRECEĞİZ
Kapalı ve masafeli bir yapı yerine Bera Holding'te yönetim kurulu başkanı olduğu sürede açıklık politikası izlediğinin altını çizen Ali Rıza Alaboyun, holdingin büyümesinden ve başarısından mutlu olduğunu belirterek, "Emek vererek sorunlarını çözdüğüm ve geleceğine umutla baktığım Konyamız'ın ve ülkemizin göz bebeği haline getirdiğimiz holdingi aynı düsturla yeniden seçilerek daha ileri noktalara taşıyacağız" dedi. Foto-Haber:Şeyda COŞAR

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Kategorideki Diğer Haberler

E - Gazete

Gündem

Video Galeri

Aksaray Hava Durumu

ANKARA

Yazarlar

Arşivde Ara

 
oley ozon korona covid 19 sanitasyon sterilizasyon ozon cihazı flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası Albatros Global tedarikçi portalı