‘Hizmet aşkımız bir ömür boyudur’

‘Hizmet aşkımız  bir ömür boyudur’

Aksaray İl Başkanı Hüseyin Altınsoy, AK Parti’de coşku ve heyecanın dönemsel değil, her zaman olduğunu söyledi. Altınsoy, “Liderimiz Recep Tayyip Erdoğan olduğu sürece, bizim aşkımız da, heyecanımız da, coşkumuz da bitmez” dedi.   

Üzerlerine düşen her görevi layıkıyla yerine getirmeye çalıştıklarını dile getiren Altınsoy, “Bizim hizmet aşkımız, seçimden seçime değil, bir ömür boyudur. Çünkü biz, sıradan bir parti değil, AK Partiyiz. Biz neferiz, çalışırız. Üzerimize düşen her görevi layıkıyla yerine getirmeye çalışır, takdiri Rabbimize bırakırız. Bu davada kendi nefsimiz için, hiçbir arzumuz, hiçbir beklentimiz yoktur, olamaz ve olmayacaktır” diye konuştu.

Yerel yönetimlerle sürekli koordinasyon halinde olduklarını, bu dönemin en verimli şekilde geçmesi için el birliğiyle çalıştıklarını anlatan Altınsoy, ilçe ve belde belediyelerinin çalışmalarını yerinde görerek değerlendirdiklerini hatırlatarak, sivil toplum kuruluşları ve kentte faaliyet yürüten derneklerle de iletişim halinde olduklarını aktardı.

Parti çalışmalarına aralıksız devam ettiklerini, bunun yanı sıra milletvekilleri ve daha önce partide çeşitli kademelerde görev yapmış kişilerle zaman zaman bir araya geldiklerini kaydeden Altınsoy, bu vesileyle vefa ve kardeşliği pekiştirdiklerine vurgu yaptı.

Geçmiş hükümetlere göre, Türkiye üzerinde bugün daha fazla küresel güçlerin oyunlar kurguladığına dikkat çeken Altınsoy, şöyle konuştu:“Küresel ayak oyunlarıyla Türkiye’yi teslim almak için, Erdoğan’sız bir gelecek hayal edenler sadece hayal görüyorlar. AK Parti davasına ihanet edenleri kullanarak, partimizi içeriden zayıflatacağını sananlar sadece rüya görüyorlar. Biz biliyoruz ki vefanın adı Recep Tayyip Erdoğan’dır. Bazen en acı şekilde görüyoruz ki vefasızlığı yaşayanın adı da Recep Tayyip Erdoğan’dır. Herkes bilsin ki, biz, milletimizle, Cumhur İttifakı ile beraber, dün olduğundan daha fazla bir inançla, gayretle ve kararlılıkla dünya liderimiz Recep Tayyip Erdoğan’ın yanındayız.”

2023 hedeflerine giden yolda birlik, beraberlik ve kardeşlik şarkılarını her zamankinden daha gür sesle söylediklerini aktaran Altınsoy, tüm teşkilata sonuna kadar güvendiğini, teşkilat mensupları ile ayrı ayrı gurur duyduğunu sözlerine ekledi. (Haber Bülteni)

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Kategorideki Diğer Haberler

E - Gazete

Gündem

Video Galeri

Aksaray Hava Durumu

ANKARA

Yazarlar

Arşivde Ara

 
ev yemekleri simit cafe flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası