‘Hizmet etmeye devam edeceğiz’

‘Hizmet etmeye devam edeceğiz’

Aksaray’ın Sivil Toplum Kuruluşlarından biri olan Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası pandemi döneminin görülmeye başlandığı mart ayından bu yana sanayi, turizm, ticaret, sağlık, teşvik ve destekler gibi bir çok alanda yaptığı yüzlerce paylaşımla kamuoyu ve iş dünyasını bilgilendirdiğini bildirdi.
Konu hakkında açıklamada bulunan ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Cüneyt Göktaş, “Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası olarak üyelerimize ve vatandaşlarımıza olan sorumluluğumuzdan yola çıkarak pandemi döneminin ülkemizde etkisini göstermeye başladığı andan itibaren her gün onlarca bilgiyi üyelerimize ve vatandaşlarımız ile paylaştık. Devletimizin, Kamu Kurumlarımızın, Sivil Toplum Kuruluşlarımızın, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğimizin iş dünyamız ve sosyal alanda attığı gerekli tüm adımları anlık olarak üyelerimiz ile paylaştık.  Sanayi’den, Turizm’e, Hayvancılıktan, Tarıma gerek iş dünyamızı ilgilendiren konularda gerekse sağlık alanında açıklanan ve atılan tüm adımları en hızlı şekilde duyurusunu yaparak üyelerimizi ve kamuoyunu bilgilendirdik” dedi.
Pandemi döneminde Aksaray’da işletmelerin teşvik ve desteklerden faydalandığını aktaran Göktaş , “Üyelerimizden ve vatandaşlarımızdan gelen geri bildirimler şahsımı ve yönetim kurulumu son derece mutlu etmekte daha azim ve inançla çalışmalarımıza vesile olmaktadır. Anlık olarak duyurularımızın yapıldığı Aksaray Ticaret ve Sanayi Odamızın Sosyal Medya Hesaplarını ve Mobil Uygulamasını iş dünyamızdan indirilmesini ve takip edilmesini buradan talep ediyorum. Bizlerin en büyük görevlerinden biriside haberleşme noktasıdır ve biz bu noktada en iyi şekilde üyelerimize ve vatandaşlarımıza hizmet etmeye devam edeceğiz” dedi. (Haber Merkezi)
 

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Kategorideki Diğer Haberler

E - Gazete

Gündem

Video Galeri

Aksaray Hava Durumu

ANKARA

Yazarlar

Arşivde Ara

 
oley ozon korona covid 19 sanitasyon sterilizasyon ozon cihazı flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası Albatros Global tedarikçi portalı