İletişim hem teknolojik, hem de biçimsel olarak değişiyor

İletişim hem teknolojik, hem de biçimsel olarak değişiyor

Aksaray Üniversitesi (ASÜ) Rektörü Prof. Dr. Yusuf Şahin, yeni dönemde iletişimin hem teknolojik, hem sektörel, hem de biçimsel olarak farklılaştığını belirterek, bu alana dair her yeniliği yakından takip etmeye gayret gösterdiklerini söyledi.
Gazeteci Yazar Taha Kılınç, ASÜ’de “Müslüman ve Medya” konulu bir konferans verdi. İslami İlimler Fakültesi tarafından düzenlenen “Gelenekten Geleceğe Din Bilim ve Medeniyet Sohbetleri”nin 17’incisi kapsamında Aksaray’a gelen Yazar, konferansın ardından ASÜ Rektörü Şahin’i ziyaret etti. Medyanın, kitleler arası iletişimin en etkin aracı olduğunu ve çağ itibariyle iletişim kanallarıyla birlikte ifade edişlerin de değişime uğradığını belirten ASÜ Rektörü, “Kendini en doğru şekilde ifade etmek kadar, ifade edilenleri en doğru şekilde anlamak da önemli. İletişim Fakültesi başta olmak üzere, tüm öğrencilerimizin medyayı ve iletişim gelişmelerini daha doğru okuması için çalışmalar yapıyoruz” dedi.
Aksaray Enderun Aileyi Koruma Derneği Başkanı Mehmet Çekiç’in de iştirak ettiği ziyarette, yapılabilecek çalışmalar istişare edildi. (Haber Merkezi)

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Kategorideki Diğer Haberler

E - Gazete

Video Galeri

Aksaray Hava Durumu

ANKARA

Yazarlar

Arşivde Ara

 
Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon Albatros Global tedarikçi portalı