İstanbul Üniversitesi akademik personel alacak

İstanbul Üniversitesi akademik personel alacak

Basın İlan Kurumu ilan portalı ilan.gov.tr internet sitesinde yayınlanan ilana göre; İstanbul Üniversitesi, 2547 Sayılı Kanunun İlgili Maddeleri, 657 Sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48. Maddesine göre başvuru usulü ile ilan edilecektir. Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği'nin İlgili Maddeleri ve Yükseköğretim Kurulu Başkanlığınca onaylanan İstanbul Üniversitesi Akademik Yükseltilme Ve Atama Kriterleri uyarınca Profesör, Doçent ve Doktor Öğretim Üyesi istihdam edecek.

Başvurular ilanın Resmi Gazete ’de yayımı tarihinden itibaren 15 gün içinde ilgili birimlere yapılacak. Müracaatlar şahsen veya posta yolu ile yapılacak. Profesör ve Doçent kadroları için İstanbul Üniversitesi Rektörlüğüne, Doktor Öğretim Üyesi kadroları için ilgili birimin Dekanlığına/Müdürlüğüne, Hemşirelik Fakültesi için İstanbul Üniversitesi Rektörlüğüne ulaşması gerekmektedir. Başvuruların 30 Eylül 2021 tarihinde başlayıp, 14 Ekim 2021 tarihinde sona erdiği belirtilmiş olup, ilana https://personel.istanbul.edu.tr/tr/ adresinden ulaşılabilir.

Başvuruya katılabilme şartlarına ve daha ayrıntılı bilgiye ulaşmak için TIKLAYINIZ.

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Kategorideki Diğer Haberler

E - Gazete

Gündem

Video Galeri

Aksaray Hava Durumu

ANKARA

Yazarlar

Arşivde Ara

 
oley ozon korona covid 19 sanitasyon sterilizasyon ozon cihazı flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası Albatros Global tedarikçi portalı