‘İstişarenin büyük bir önemi vardır’

‘İstişarenin büyük bir önemi vardır’

Aksaray Belediye Başkanı Evren Dinçer Hamidiye – Alaca Mahallesinde yaşayan mahalle sakinleri ile bir araya gelerek vatandaşların istek ve taleplerini dinledi.
Başkan Dinçer, beraberindeki başkan yardımcıları ve birim müdürleri ile birlikte Hamidiye – Alaca’da bulunan Vecihe Hatun Kadın Aktivite Merkezinde mahalle sakinleri ile buluştu.
Vatandaşların istek ve talepleri dinleyen Başkan Dinçer, mahallenin sorunlarını tek tek dinleyerek beraberinde bulunan birim müdürlerine bu sorunların en kısa zamanda çözülmesi talimatını verdi. Vecihe Hatun Kadın Aktivite Merkezinde ve mahallede bulunan Aksaray Belediyesine ait hizmet birimlerinde incelemelerde bulundu. Vecihe Hatun Kadın Aktivite Merkezinde kurs gören kursiyerlerin ortaya çıkarttıkları ürünleri inceledi.
Başkan Dinçer yapmış olduğu ziyarette mahalle sakinleri ve muhtarlarla birlikte mahalleyi gezdi. Aksaray Belediyesince yapımı devam eden alanlarda incelemelerde bulundu. Çocuklarla yakından ilgilenen Belediye Başkanı Evren Dinçer, çocuklara hediyeler vererek çocukların yüzünü güldürdü.
İSTEK VE TALEPLERİ DİNLEDİ
Başkan Dinçer, yapılan her çalışmada istişareye büyük önem verdiklerini belirterek şu açıklamalarda bulundu: “Bugün bu toplantıyı düzenlememizin amacı sizlerle buluşup istek ve taleplerinizi dinlemek hem mahallemize yaptığımız hizmetleri yerinde görmek hem de yapmayı planladığımız hizmetleri sizlerle istişare etmek. Bizim kültürümüzde istişarenin çok büyük bir önemi vardır. Bizlerde her mahallede yaptığımız ve yapacağımız çalışmalarımızda o hizmetten yararlanacak mahalle sakinlerinin görüşünü alarak onların ilgi ve ihtiyaçları doğrultusunda yapıyoruz. İnsan merkezli, hizmet odaklı, kaliteli, tasarruflu, etkin ve verimli hizmet sunma anlayışı ile çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Tek amacımız insanımıza faydalı işler yapabilmek. Bu işleri yaparken de sizin desteğiniz fikriniz çok önemli sizin fikirlerinizi alabilmek için de sizlerle buluşuyoruz. Sizin fikirleriniz hayata geçirdiğimiz projelerimize değer katıyor. Bugün sizlerin huzuruna ekibimizle geldik birazdan sizlerin bizlerden olan taleplerini tek tek değerlendirip ona göre notlarımızı alıp en kısa zamanda çözmeye oluşturacağız. Katılım sağladığınız için tekrar teşekkür ederim. Toplantımız inşallah hayırlı hizmetlerimize vesile olur’’diye konuştu.(Haber Merkezi)

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Kategorideki Diğer Haberler

E - Gazete

Video Galeri

Aksaray Hava Durumu

ANKARA

Yazarlar

Arşivde Ara

 
Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon Albatros Global tedarikçi portalı