‘İyi işleri arttırmaya gayret ediyoruz’

‘İyi işleri arttırmaya gayret ediyoruz’

UYUMLU ÇALIŞMALAR KURUMLARA OLUMLU YANSIYOR

Aksaray Üniversitesi (ASÜ) Rektörü Prof. Dr. Yusuf Şahin, verimli bir eğitim-öğretim ortamının oluşması noktasında ilçe yerel idareleriyle de uyumlu bir çalışma içinde olduklarını söyledi.
Ortaköy Belediye Başkanı Ali Rıza Özdemir’e gerçekleştirdiği nezaket ziyaretinde kısa bir açıklama yapan ve Üniversite-Yerel İdare işbirliğinin önemine temas eden Rektör Şahin, “Hepimiz aynı gemideyiz. İyi ve güzele dair her ne iş yapılırsa, bu bir biçimde tüm kurumlara ve dolayısıyla kamuoyuna yansır. Biz, bu bilinçle çalışıyoruz ve iyi işleri arttırmaya gayret ediyoruz. Bu noktada yerel idarelerin katkısı bizim için çok değerli bir noktada duruyor. Ortaköy İlçemizde de Belediye Başkanlığı ile her daim ahenk içerisinde çalıştık ve çalışıyoruz. Kurumların, çalışma alanları kapsamında birbirine sağladığı desteğin doğrudan ve dolaylı müspet çıktıları var. Karşılıklı uyum içinde yapılan çalışmalar, kurumların gelişimlerine de olumlu yansımaktadır. Bu minvalde Ortaköy Belediye Başkanı Sayın Özdemir’e ve ekibine, samimi katkıları münasebetiyle teşekkür ediyoruz” dedi.
Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ayhan Özçifçi’nin de katıldığı ziyaretin son kısmında, yapılan ve yapılması planlanan kimi çalışmalar değerlendirildi.  (Haber Bülteni)

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Kategorideki Diğer Haberler

E - Gazete

Gündem

Video Galeri

Aksaray Hava Durumu

ANKARA

Yazarlar

Arşivde Ara

 
oley ozon korona covid 19 sanitasyon sterilizasyon ozon cihazı flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası Albatros Global tedarikçi portalı