İyi işlerin sayısı birlik ve beraberlikle artıyor

İyi işlerin sayısı birlik ve beraberlikle artıyor

Aksaray Üniversitesi (ASÜ) Rektörü Prof. Dr. Yusuf Şahin, iyi işlerin sayısının artmasının ahenk içerisinde çalışmakla mümkün olduğunu söyledi.
Rektör Şahin, Güzelyurt Belediye Başkanı Ünal Demircioğlu’na nezaket ziyaretinde bulundu. Yerel idarelerle ahenk içerisinde yapılan çalışmaların farklı pozitif çıktıları olduğunu ifade eden ASÜ Rektörü, “Bunlardan ilki birlikte iş yapma kültürünün gelişmesidir. İkincisi, farklı ilgi alanlarına sahip olan kurumların güç birliği hem kurumlara hem de kamuoyuna yeni ve farklı hizmetlerin aktarılabilmesine olanak tanımaktadır. Üçüncüsü ise sosyal, kültürel, sanatsal ve sportif etkinliklerin niteliksel olarak ve sayıca artmasıdır… Biz, tüm bu hususları çok kıymetli buluyoruz” dedi. Güzelyurt Belediye Başkanlığı ile yıllar boyunca iyi ilişkiler kurduklarını ve toplumsal bakımdan karşılığı olan iyi işler ürettiklerini de kaydeden Rektör Şahin, bundan sonra da aynı istikamette çalışmayı sürdüreceklerini vurguladı. Belediye Başkanı Ünal Demircioğlu da Rektör Şahin’e, İlçedeki çalışmalara sundukları katkılar ve ziyaretleri münasebetiyle teşekkür etti.
Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ayhan Özçifçi’nin de katıldığı ziyaret, yapılan kısa açıklamanın ardından, fikir alışverişi ile tamamlandı. (Haber Bülteni)

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Kategorideki Diğer Haberler

E - Gazete

Gündem

Video Galeri

Aksaray Hava Durumu

ANKARA

Yazarlar

Arşivde Ara

 
oley ozon korona covid 19 sanitasyon sterilizasyon ozon cihazı flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası Albatros Global tedarikçi portalı