İyilik her zaman her yerde

İyilik her zaman her yerde

Aksaray İHH İnsani Yardım Derneği, merkez ve ilçelerde Vefa Sosyal Destek Grubu koordinesinde ihtiyaç sahibi vatandaşlara ve Türkiye’deki hayat standartlarının oldukça gerisinde yaşayan yurtdışındaki Müslümanlara da yardım ediyor.
KURAN HEDİYE EDİLİYOR
Henüz defter, kitap veya kalemle tanışmamış milyonlarca insanın yaşadığı Afrika ülkelerinde geleneksel olarak Kur’an-ı Kerim Dağıtım Projesi yürüten İHH'nın bu yılki faaliyetine de hayırseverlerin yoğun ilgi gösterdikleri bildirildi. Konu ile ilgili açıklama yapan Aksaray İHH Başkanı Şenol Korkmaz, Aksaray halkı olarak iyiliği sevdiklerini ve din, dil, ırk gözetmeksizin dünyanın dört bir yanında gönüller yapmaya ve dualar almaya çalıştıklarını belirtti.
KÜÇÜK BİR TAHTA ÜZERİNDE EĞİTİM
Afrika'nın birçok bölgesinde çocukların hala LUH adı verilen tahta üzerinde eğitim aldıklarını kaydeden İHH Başkanı Korkmaz, hediye edilen Kur'anların büyük bir sevinçle kabul edildiğini ve çok fazla talebin olduğunu vurguladı.
BİR KURAN HEDİYESİ 27₺
Binlerce kilometre uzağa zekat veya sadakalarının ulaşmasını arzu eden vatandaşlara çağrıda bulunan ve şimdiye kadar bu projeye destek veren hayırseverlere teşekkür eden Aksaray İHH Başkanı Şenol Korkmaz, KURAN yazıp 4072'ye bir mesaj göndererek 27₺ ile bir Kur'an hediye edilmiş olacağını veya daha çok sayıda bağışlamak isteyenlerin dernek hesabına havale/EFT yapabileceklerini sözlerine ekledi. 
Kuveyttürk Katılım Bankası 
Hesap Adı: Aksaray İnsan Hak Ve Hürriyetleri İnsani Yardım Derneği 
Iban No: TR680020500009105070200001
Açıklama: KURAN HEDİYESİ
Ziraat Bankası 
Hesap Adı:Aksaray İnsan Hak Ve Hürriyetleri İnsani Yardım Derneği 
Iban No: TR110001000026921354915001
Açıklama: KURAN HEDİYESİ 
Daha fazla bilgi için 05426572862 nolu telefondan bilgi alınabileceği belirtildi. (Haber Merkezi)

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Kategorideki Diğer Haberler

E - Gazete

Gündem

Video Galeri

Aksaray Hava Durumu

ANKARA

Yazarlar

Arşivde Ara

 
oley ozon korona covid 19 sanitasyon sterilizasyon ozon cihazı flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası Albatros Global tedarikçi portalı