KATILIMCI BİREYLER YETİŞTİRMENİN GAYRETİNDEYİZ

KATILIMCI BİREYLER YETİŞTİRMENİN GAYRETİNDEYİZ


 
Aksaray Üniversitesi (ASÜ) Rektörü Prof. Dr. Yusuf Şahin, yeni dönemde de öğrencilerin farklı ilgi alanlarına hitap eden çok sayıda sosyal etkinlik düzenleyeceklerini söyledi.


 
Aksaray Üniversitesi (ASÜ) Rektörü Prof. Dr. Yusuf Şahin, yeni dönemde de öğrencilerin farklı ilgi alanlarına hitap eden çok sayıda sosyal etkinlik düzenleyeceklerini söyledi.
 
İnsani Yardım Derneği (İHH) Başkanı Önder Özkan ve Başkan Yardımcısı Şenol Korkmaz,Rektör Şahin’e bir ziyarette bulundu ve yeni akademik yılın hayırlara vesile olmasını dileklerini iletti. Ziyarette, Özkan, yetim projesi başta olmak üzere çeşitli gençlik projeleri hakkında bilgiler verdi. Rektör Şahin ise öğrencilerin üniversite dönemlerini en verimli şekilde geçirebilmeleri adına, farklı ilgi alanlarına hitap eden sosyal etkinlikler düzenlediklerini ve bu dönemde de benzeri etkinlikler düzenleyeceklerini belirterek, “Katılımcı bireyler yetiştirmenin gayretindeyiz” dedi. Ziyarette, işbirliği içerisinde yapılabilecek çalışmalar değerlendirildi.
 
SUNULAN HER KATKI, ÜNİVERSİTEMİZİ DAHA DA GELİŞTİRİYOR
 
Aksaray Üniversitesi (ASÜ) Rektörü Prof. Dr. Yusuf Şahin, hayırsever desteklerinin Üniversitenin gelişimine büyük bir katkı sunduğunu söyledi.
 
Hayırsever işadamı Tuncer Güney, Rektör Şahin’e nezaket ziyaretinde bulundu. Güney’e, yeni dönem hazırlık çalışmalarından bahseden ve son dört yıl içinde Üniversitenin geldiği nokta hakkında bilgiler veren Şahin, “Üniversitemizdeki farklı çalışmalar hayırseverlerimizin de katkılarıyla ilerliyor. Kitap ve toprak kampanyası, bazı binaların yapımı, öğrencilere sunulan destekler… Tüm bu çalışmalar, Şehir-Üniversite işbirliğinin de bir yansımasıdır. Her katkı, Üniversitemizin daha da gelişmesi adına çok değerlidir” dedi. ASÜ Rektörü, Tuncer Güney’e ziyareti ve kampüse katkıları münasebetiyle teşekkür etti.
 
UDEF YÖNETİCİLERİNDEN NEZAKET ZİYARETİ
 
Aksaray Üniversitesi (ASÜ) Rektörü Prof. Dr. Yusuf Şahin, yabancı öğrenciler için en ideal eğitim-öğretim ortamlarının sağlanması adına çalışmalar yaptıklarını vurguladı.
 
Aksaray Uluslararası Öğrenci Derneği (UDEF) Başkanı Fevzi Çay ve Başkan Yardımcısı Ramazan Ünal Çokkayışlı, ASÜ Rektörü Prof. Dr. Yusuf Şahin’e nezaket ziyaretinde bulundu. Derneğin, farklı ülkelerden Aksaray’a gelen üniversite öğrencilerine destek olmak için faaliyetlerde bulunduğunu kaydeden Fevzi Çay, yürütülen diğer çalışmalar hakkında da bilgilendirmeler yaptı.
 
Rektör Şahin ise ASÜ’nün, yabancı öğrencilerin de evi olduğunu ifade ederek, “Bu konuyu önemsiyor ve gerekli düzenlemelerimizi yabancı öğrencilerimizi de kapsayacak biçimde gerçekleştiriyoruz” dedi. (Haber Merkezi)

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Kategorideki Diğer Haberler

E - Gazete

Video Galeri

Aksaray Hava Durumu

ANKARA

Yazarlar

Arşivde Ara

 
oley ozon korona covid 19 sanitasyon sterilizasyon ozon cihazı flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası Albatros Global tedarikçi portalı