‘Kadının yerini göz ardı etmiyoruz’

‘Kadının yerini göz ardı etmiyoruz’

Belediye Başkanı Evren Dinçer, “8 Mart Dünya Kadınlar Günü “dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Başkan Dinçer, mesajında şu ifadelere yer verdi:“Tarih boyunca farklı medeniyet ve kültürlerde statüsü hep tartışılan kadınlar, şanlı tarihimizde anne ve eş olarak hep hak ettiği konumda, ailenin ve toplumun merkezinde olmuştur. Geçmiş tarihimizde olduğu gibi bugünde kadınlarımız, toplumumuzda saygın yerini korumuştur.  Bizler, genel merkezimizin kadınlara yönelik yürüttüğü hizmet politikalarını yerel düzeyde en azami şekilde uyguluyoruz. Hizmetlerimizde ve hayata geçirdiğimiz her projelerimizde kadınlara hiçbir zaman göz ardı etmiyoruz.  Pozitif ayrımcılıktan faydalanmasını istiyoruz. Evinde anne, işyerinde çalışan, toplumda saygın bir fert olan kadınlarımız; sevgiyi, fedakârlığı, üretkenliği ve duyarlılığı temsil etmiştir. Onların, her zaman ailesine ve topluma önemli katkılar sağlaması ve hayatın her alanında etkin bir şekilde yer alması bizleri sevindirmektedir. Sevgi ve hoşgörüyle ile gelecek nesillerimizi yetiştiren kadınlarımız, gösterdikleri gayret ve fedakârlık her türlü takdirin üstündedir. Bu duygu ve düşüncelerle fedakârlığın ve özverinin timsali olan tüm kadınların Dünya Kadınlar Günü’nü kutlarım” dedi. (Haber Bülteni)

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Kategorideki Diğer Haberler

E - Gazete

Gündem

Video Galeri

Aksaray Hava Durumu

ANKARA

Yazarlar

Arşivde Ara

 
oley ozon korona covid 19 sanitasyon sterilizasyon ozon cihazı flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası Albatros Global tedarikçi portalı