Kahvaltı buluşmasında projeler konuşuldu

Kahvaltı buluşmasında projeler konuşuldu

Aksaray Üniversitesi (ASÜ) Rektörü Prof. Dr. Yusuf Şahin, ağır şartlar altında geçmiş olmasına rağmen 2020 yılında pek çok alanda başarılı işler ürettiklerini, bunu 2021 yılında da sürdüreceklerini söyledi.
Yılın ilk kahvaltı buluşması, Senato Salonu’nda, başta fiziki mesafe kuralı olmak üzere pandemi şartlarına üst düzeyde riayet edilerek gerçekleştirildi. 2020 yılına dair genel bir değerlendirmenin yapıldığı etkinlikte, 2021 için planlanan çalışmalar ve projeler konuşuldu. 2020’nin tüm dünya için ağır şartlar altında geçtiğini, bir takım kısıtlamaların gündelik hayat pratiklerinde zorunlu değişiklikler meydana getirdiğini kaydeden Prof. Şahin, “Tüm zorluklara rağmen 2020’de eğitim-öğretim, bilimsel çalışmalar, fiziki işler, dijitalleşme gibi geniş bir alanda önemli çalışmalar yaptık ve hatırı sayılır başarılar elde ettik. Her zaman söylediğimiz gibi başarı bir ekip işidir. ASÜ ailesi olarak biz iyi bir ekibiz ve ahenk içerisinde üretmeye devam ediyoruz. 2021 yılında da mümkün olan her çalışmayı yine el birliği içinde yapacağız ve ivmeyi arttıracağız” dedi.
Yapılan kısa açıklamanın ardından ASÜ Rektörü, akademisyenleri dinledi, planlanan projelere dair istişarelerde bulundu. (Haber Bülteni)

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Kategorideki Diğer Haberler

E - Gazete

Gündem

Video Galeri

Aksaray Hava Durumu

ANKARA

Yazarlar

Arşivde Ara

 
oley ozon korona covid 19 sanitasyon sterilizasyon ozon cihazı flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası Albatros Global tedarikçi portalı