‘Kararlığımızdan geri adım atmayacağız’

‘Kararlığımızdan geri  adım atmayacağız’

2002 öncesi Türkiye ile hem masada hem de sahada söz sahibi olmasının yanı sıra millileşme konusunda da büyük adımlar atan Türkiye’nin arasındaki farkın mukayesede edilemeyecek kadar büyük olduğunu bildiren AK Parti Aksaray İl başkanı Hüseyin Altınsoy, “Türkiye’mizi hızla gelişmiş ülkeler seviyesi eksenine yükselttik ve yükseltmeye de devam ediyoruz” dedi.
Türkiye’nin kaderi ile AK Parti’nin kaderinin eşdeğer olduğunu söyleyen Altınsoy,  “AK Parti ile Türkiye’nin vizyonu da değişmiştir. 2023, 2053 gibi 2071’i de kendimize ufuk çizgisi bir kızıl elma olarak belirledik. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde ülkemizi 2023 yılına kadar yükselişinin bütün temellerini atarak, bölgesel bir güç merkezi haline getireceğiz. 2023’ü Türkiye’nin yükselişi için önemli bir sıçrama noktası olarak görüyoruz. Ülkemiz, dünya devleriyle yarışan küresel bir güç merkezi haline gelene kadar durmak yok yola devam diyoruz. Bu yoldaki kararlığımızdan bir adım dahi geri atmayacağız” dedi.
‘YOLUMUZ UZUN
 VE İŞİMİZ ÇOK’
Başkan Altınsoy, “AK Parti iktidarı, Türkiye’yi hızla gelişmiş ülkeler seviyesi eksenine yükseltti. Bu anlamda dik duruşlu liderimizin arkasında hep birlikte, omuz omuza yürümenin onurunu yaşıyoruz. AK Parti ne kadar güçlenirse Türkiye de o kadar güçlenecek. Daha çok büyüme hedefini inşallah hep beraber gerçekleştireceğiz. Çünkü yolumuz uzun ve işimiz çok” diye konuştu.
Türkiye’yi bu ufuk çizgisinden geri çevirmek isteyenlerin olduğunu dolayısıyla dünya lideri Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı hedef aldıklarına dikkat çeken Başkan Altınsoy, “Türkiye’ye zarar vermek isteyen, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a zarar vermek istiyor, Türkiye’ye zarar vermek, AK Parti’ye, Cumhur İttifakı’na, bu birlikteliğe zarar vermek istiyor. Bütün bunların önüne geçecek olan ise her zamanki o dik duruşumuz olacak. O yüzden sorumluğumuz çok büyük” ifadelerini kullandı. (Haber Bülteni)

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Kategorideki Diğer Haberler

E - Gazete

Gündem

Video Galeri

Aksaray Hava Durumu

ANKARA

Yazarlar

Arşivde Ara

 
oley ozon korona covid 19 sanitasyon sterilizasyon ozon cihazı flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası Albatros Global tedarikçi portalı