Koçak güven tazeledi

Koçak güven tazeledi


Aksaray Ziraat Odası Başkanlığı 27'inci olağan genel kurul seçiminde mevcut başkan Emin Koçak, tekrar seçildi.


Aksaray Ziraat Odası Başkanlığı 27'inci olağan genel kurul seçiminde mevcut başkan Emin Koçak, tekrar seçildi.
Aksaray’da Ziraat Odası Başkanlığı 27’nci olağan genel kurul seçimi gerçekleştirildi. Mevcut Başkan Emin Koçak’ın tek liste halinde girdiği seçimde çiftçiler oy kullanarak Koçak’ı yeniden başkanlığa seçti. Güven tazeleyen Emin Koçak, 3’üncü kez başkanlığa seçilirken, önümüzdeki dönemde çok daha güzel çalışmalara, projelere imza atacaklarını söyledi.
Öğretmen Evi’nde gerçekleştirilen toplantıya yüzlerce çiftçi katıldı. Programda konuşan Koçak, “Aksaray’da ziraat odasının 30 bin üyesi var. 151 tane seçim bölgesi, muhtarlıklarımız var. 48 mahalle, 84 köyümüz, belediye mahallelerimiz var. Üçüncü dönemde rakipsiz çıkmak gerçekten onur verici. Demek ki biz bu şehre layık olmuşuz. Aksaray tarım şehri. Nüfusunun yüzde 80’i tarımla uğraşıyor. Biz seçildiğimiz günden beri tarım için, ülke için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. " dedi.
Koçak, "Aksaray tarım şehri yonca ve pancarda Türkiye üçüncüsü, kabakta Türkiye dördüncüsü çerezlik ayçiçeği de altıncı, Arpa da altıncısı, patateste sekizinci sıradayız. Bu demektir ki, Türkiye'nin çoğunluğuna hizmet ediyoruz. Beni bilen bilir benim ayırdım ve kayırdım olmaz. Benim için Bayıraltı neyse Hasandağı o dur. Çöl neyse benim için Ekecik de o dur." diye konuştu.
Yapılan konuşmaların ardından tek liste halinde gidilen seçimde oy kullanan çiftçiler Emin Koçak’ı yeniden başkanlığa seçti. Foto-Haber: Erkan ALTUNTAŞ

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Kategorideki Diğer Haberler

E - Gazete

Video Galeri

Aksaray Hava Durumu

ANKARA

Yazarlar

Arşivde Ara

 
Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon