‘Kutlu yolculuğumuzu menziline ulaştırana kadar bize durmak yok’

‘Kutlu yolculuğumuzu menziline ulaştırana kadar bize durmak yok’

AK Parti’nin milletiyle birlikte yoluna devam ettiğini bildiren AK Parti Aksaray İl Başkanı Hüseyin Altınsoy, “AK Parti olarak temel prensibimiz hakka hizmet eder gibi hiçbir ayrım yapmadan, insanımıza hizmet etmek, gönülden gönüle köprüler kurarak gönülleri almak olmuştur” dedi.
Milletiyle birlik ve beraberlik içinde hedeflerine emin adımlarla ilerleyen Türkiye’nin önünde yeryüzündeki hiçbir gücün duramayacağını vurgulayan Altınsoy, “Ülkemiz ve milletimiz için çalışmaya, üretmeye, sorunları çözmeye ve yeni atılımları gerçekleştirmeye devam edeceğiz. Türkiye’nin istikrarını bozmayı amaçlayanlara en güzel cevabı icraatlarımızla, reformlarımızla ve başarılarımızla vermeye kararlıyız. Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın her fırsatta dile getirdiği gibi, ‘Bir olacağız, iri olacağız, diri olacağız, kardeş olacağız, hep birlikte Türkiye olacağız. Bunu başardığımızda Allah’ın izni ile üstesinden gelemeyeceğimiz hiçbir meselemiz yoktur” dedi.
‘BİRLİKSİZ ÇOKLUK OLMAZ’
AK Parti’nin tüm kesimleri kucaklayarak bugünlere geldiğini aktaran Başkan Altınsoy, “AK Parti bizzat milletimiz tarafından kurulan bir parti olarak 18 yıllık iktidarında 81 vilayetinde, 82 milyon insanımızın her birine ulaşan, etraflıca bunu kapsayan hizmetlere imza atmıştır. Bizim dünyamızda ayrımcılık, ötekileştirme, insanları küçümseme, ülkeyi bölgelere, kökene, meşrebe göre haritalandırma anlayışına kesinlikle yer yoktur. Çoklukta birliğe inandığımız gibi, birliksiz çokluk olmayacağına da kaniyiz” diye konuştu.
AK Parti’nin milletine hizmetle şereflendiği günden bugüne hep daha iyiye ve daha güzele ulaşmanın gayreti içinde olduğuna işaret eden Başkan Altınsoy, “Reformlar, düzenlemeler, yatırımlar gibi hizmetlerimizle bizlere güvenini esirgemeyen milletimizin desteği ile 17 yıllık iktidarımız boyunca hiçbir zaman lafla kucaklama olmayacağını, icraatla olacağını ortaya koyduk. 2002’den bugüne kadar Türkiye’nin nereden nereye geldiğine aziz milletimiz çok iyi biliyor. Farklılıklarımızı zenginlik olarak görerek, milletimizin tüm fertlerini harekete geçirmemiz sayesinde ülkemizi büyüttük, güçlendirdik ve zenginleştirdik. Bugüne kadar ülkemize ve ilimize kazandırdığımız her hizmetten, yaptığımız her yatırımdan istisnasız tüm vatandaşlarımız istifade etmiştir. Biz daha öncekiler gibi sorumsuz davranmayarak, ülkemizin ve ilimizin her karışına, merkezinde insan odaklı yatırımlar ve hizmetler götürdük. Çünkü bu aziz vatan bizim. AK Parti olarak tüm vatandaşımızı kucakladık, kardeş edindik ve her yere de bu hizmetleri biz götürdük, götürmeye de azimle, kararlılıkla, ilk gün ki aşkla devam edeceğiz” dedi.
‘2023 VE 2071 VİZYONLARINI
MİRAS BIRAKMADA KARARLIYIZ’
Türkiye’de son 18 yılda yapılan reformları, projeleri, yatırımları, hizmetleri bir başlangıç kabul ederek daha büyüklerini gerçekleştirmek için çalışacaklarını kaydeden Başkan Altınsoy, “Evlatlarımıza, 2023 ve 2071 vizyonlarını miras bırakmada kararlıyız. Halkımıza hizmet etmek için halis niyetle harekete geçen herkesin yol arkadaşı olacağız. Ülkemiz başta olmak üzere ilimizin kalkınması, muasır medeniyet seviyesine çıkması için fikri olan, birikimi olanı, çabası olan herkesin yanında yer alacağız. Çünkü biz bu ülkemizi seviyor, millete aşığız. Kutlu yolculuğumuzu menziline ulaştırana kadar bize durmak, dinlenmek yok” diye konuştu.(Haber merkezi)

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Kategorideki Diğer Haberler

E - Gazete

Video Galeri

Aksaray Hava Durumu

ANKARA

Yazarlar

Arşivde Ara

 
oley ozon korona covid 19 sanitasyon sterilizasyon ozon cihazı flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası Albatros Global tedarikçi portalı