'MÜSİAD olarak iftar sofralarında bir araya gelmeyi kıymetli buluyoruz'

MÜSİAD Aksaray Şubesi, huzur evinde kalan yaşlı ve özel çocuklarla Uluırmak Uygulama Oteli’nde bir araya geldi.

MÜSİAD Aksaray Şubesinin her yıl geleneksel olarak düzenlediği iftar programına MÜSİAD Genel Merkez Yönetim Kurulu üyesi Hıfzı Soydemir, Oktay Dalkıran, Aksaray Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, Ak Parti İl Başkanı Hüseyin Altınsoy, Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Cüneyt Göktaş, İŞKUR İl Müdürü Mahmut Akkuş, STK başkanları ve iş insanları katıldı.

İftar programında konuşan MÜSİAD Aksaray Başkanı Tamer Yalvaç; “MÜSİAD olarak, iftar sofralarında bir araya gelmeyi, bu mübarek günlerde dostlarımızla hasbihal etmeyi kıymetli buluyoruz. Yurt içinde ve yurt dışında üyelerimizle ve gönül taşlarımızla buluşup, Ramazan’ın huzurunu birlikte yaşıyoruz. Her fırsatta dile getiriyoruz; biz, fikirlerimizi de kazancımızı da paylaşmayı kendimize görev edinen bir yapıyız. Dünyanın bir ucunda, bir yetim aç uyuyorsa, onun acısını yüreğimizde duyuyoruz. Bizler, yeni nesiller değerlerimizi, paylaşmanın huzurunu, muhabbetin kıymetini unutmasın diye, her zaman çaba gösterdik. MÜSİAD olarak, yalnızca belirli günlerde ya da Ramazan’da değil, birbirimize destek olma geleneğini, her zaman sürdürüyoruz” dedi.

 

 

Her fırsatta birlik olmanın önemine vurgu yaptıklarını söyleyen Yalvaç, “Bugün dünyanın en etkin ve yaygın iş insanları derneği olmanın yanında, güçlü bir sermaye platformu olmanın da gururunu ve mutluluğunu yaşayan MÜSİAD, iş dünyasına olduğu kadar toplumun diğer kesimleri için de örnek bir eğitim, rehberlik, danışmanlık merkezi haline gelen, uygulama ve çalışmalarını profesyonel düşünce zeminine oturtan, entelektüel birikimini paylaşıma açan, “kamu yararına dernek” statüsüne sahip güçlü bir 'Sivil Toplum Kuruluşu’dur. MÜSİAD ulusal ve uluslararası düzeyde bağımsız ve bağlantısız hareket eden bir işadamları derneği olarak, önceden belirlenen ilke ve değerleri paylaşan üye sayısını artırmak, üyeleri arasındaki dayanışmayı geliştirmek ve kendi içinde sağladığı bu birlik ve beraberlik ruhuyla ülkesine maddi ve manevi yönden gelişmesine katkıda bulunmayı kendisine ilke edinmiştir” diye konuştu. (Haber Bülteni)

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Kategorideki Diğer Haberler

E - Gazete

Gündem

Video Galeri

Aksaray Hava Durumu

ANKARA

Yazarlar

Arşivde Ara

 
ev yemekleri simit cafe flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası