Mahalle toplantısı mitinge dönüştü

Mahalle toplantısı  mitinge dönüştü

MHP’DEN KURTULUŞ LALELİ BAHÇELİ ÇIKARMASI 


Yerel seçimlere 4 gün gibi kısa bir zaman dilimi kalırken, MHP adayı Sefer Alkan, ziyaretlerini aralıksız sürdürüyor.
Laleli, Kurtuluş ve Bahçeli Mahallesi’ne ziyaretler gerçekleştiren MHP adayı Alkan, mahalle sakinlerinin yoğun katılımı ile mitinge dönüştü.
Seçmenlerin yoğun katılımı ile gerçekleşen açık hava toplantısına MHP Aksaray İl Başkanı Mustafa Çölkesen, MHP Aksaray Milletvekili Ramazan Kaşlı, MHP Aksaray Belediye Başkan Adayı Sefer Alkan ve çok sayıda vatandaşlar katıldı.
“BİRÇOK PARTİ BU KALABALIĞI MİTİNGLERİNDE TOPLAYAMIYOR”
Mitinge dönüşen toplantıda açılış konuşmasını İl Başkanı Mustafa Çölkesen yaptı. Çölkesen mahalle sakinlerinin göstermiş olduğu ilgiye teşekkür etti. Açılış konuşmasının ardından söz alan MHP Aksaray Milletvekili Ramazan Kaşlı’da  Laleli, Kurtuluş ve Bahçeli mahallesi sakinlerinin katılımından dolayı memnuniyetini dile getirerek; “Laleli, Kurtuluş ve Bahçeli mahallesi kararını MHP’den yana verdiğini görüyoruz. Allah hepinizden razı olsun. Görüyoruz ki; birçok parti bu kalabalığı mitinglerinde toplayamazken Laleli, Kurtuluş ve Bahçeli Mahallesi sakinleri gönüllerini 3 Hilal’e vermiş ellerinde mühürler ve Pazar gününü iple çekmekte.  Bu coşkuyu 31 Mart akşamı meydanında kutlamaya davet ediyorum” dedi.
“AKSARAY’I MARKA ŞEHİR YAPACAĞIZ”
Coşkulu kalabalığa seslenen MHP Aksaray Belediye Başkan adayı Sefer Alkan; “Biz Milliyetçi Hareket Partisi olarak seçimlerin sandıkta değil, Laleli, Kurtuluş, Bahçeli ve bütün mahallelerimizde bulunan vatandaşlarımızın gönüllerinde kazanmaya talip olduk. Harita Kadastro Yüksek Mühendisi ve şehir plancısı olarak bu mahallelerimize gelerek işler yaparak gönüllerinize girmeye çalıştım. Sizlerin desteği ile 31 Mart Akşamı Aksaray Belediye Başkanı olacağım. Aksaray’ı Marka sehir yapacağız. 1 yıldır yapılmayan Kurtuluş yolunu göreve geldikten sonra kısa sürede tamamlayacağız. Park alanlarımızı genişleterek ışıklandırma ve Mobese kameraları ile döşeyeceğiz. Vatandaşlarımızın güvenliği bizler için ön plandadır. Kurtuluş spor adına ne yapılması gerekiyorsa Aksaray Belediyesi olarak üzerimize düşeni yapacağız. Cemaat deresi, Bekçiler deresinde kalan vatandaşlarımızın tapu sorunları çözülecektir.”diye konuştu. 
“ŞEHRİMİZİ PARTİ LİDERLERİ YÖNETMEYECEK”
MHP Adayı Sefer Alkan; “Pazar günü Genel seçim değil yerel seçime gidiyoruz. Aksaray’ımız 15 yıldır kaybeden bir şehir oluyor. Artık kaybeden Aksaray yerine kazanan bir Aksaray olacak. Aksaray’ı Tayyip Beyde yönetmeyecek, Devlet Beyde. Bizler Belediye Başkanı seçeceğiz. Aksaray’ı Enver Dinçer ya da Sefer Alkan yönetecek. Sizler sandığa giderken Evren Dinçer’i terazinin bir kefesine koyarken, diğer kefesine de Şehirciliği bilen Sefer Alkan’ı koyacaksınız. AK Parti’nin Belediye meclis üyelerini bir kenara koyacaksınız, MHP Belediye Meclis üyelerini bir kenara koyacaksınız. Gönlünüz hangisine razıysa ona destek vereceksiniz.”
‘ŞEHİR PLANLAMACISIYIM VE ŞEHİRCİLİK BENİM İŞİM’
MHP Adayı Sefer Alkan; “Cumhurbaşkanımız Erdoğan diyor ki; ‘Bir Belediye Başkanının belediyecilik tecrübesi olması ve belediyeciliği bilmesi gerekli’ diyor. Ben Belediyeciliği bilen, şehirciliği bilen bir adayım. Cumhurbaşkanımız Erdoğan’da beni işaret ederek doğrudan beni destekliyor. Ben şehir planlamacısıyım, belediyecilik benim işim. Peygamber efendimizin hadisinde buyurduğu gibi; ‘İşi Ehline verin’ bu hadisten de yola çıkarak, planlaması ve projesi olan mahalleleri bilen Sefer Alkan’dır. Bizler işin ehliyiz” dedi.  (Haber Merkezi)

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Kategorideki Diğer Haberler

E - Gazete

Video Galeri

Aksaray Hava Durumu

ANKARA

Yazarlar

Arşivde Ara

 
Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon