‘Milletimizin refahı için gerekli adımları atmaya devam edeceğiz’

‘Milletimizin refahı için gerekli adımları atmaya devam edeceğiz’

AK PARTİ AKSARAY İL TEŞKİLATI ‘DANIŞMA MECLİSİNDE’ BİR ARAYA GELDİ

AK Parti Aksaray İl teşkilatı, Milletvekili Cengiz Aydoğdu ve İl Başkanı Hüseyin Altınsoy ile birlikte Sarıyahşi, Ağaçören ve Ortaköy ilçelerine ziyarette bulundu.

İlçelerde düzenlenen ‘Danışma Meclisi’ toplantılarına katılan Aydoğdu; karşılıklı görüş alışverişinde bulunularak, talep ve beklentileri değerlendirdiklerini söyledi.

Amaçlarının sağlıklı bir iletişim ağı kurarak sorunları yerinde ve zamanında tespit ederek çözüme kavuşturmak olduğunu söyleyen Altınsoy; hükümet nezdinde yapılan yatırımları ve sonuçlarını bu toplantılarla değerlendirme fırsatı bulduklarını belirtti.  Altınsoy sözlerini şu ifadelerle noktaladı; “Kurulduğu günden beri hizmet siyasetini savunan ve bu doğrultuda hareket eden AK Parti, gücünü milletiyle ve teşkilatlarıyla kurduğu sürekli iletişim ve istişareden alıyor. Milletine efendi değil hizmetkâr olmayı kendine düstur belirleyen, liderinin izinden yürüyen teşkilatlarımız, yerelden genele kadar istişareye önem vermekte ve bunu düzenli olarak yapmaya özen göstermektedir. Bunun sonucu olarak bu yılda İlçe Danışma Meclisi Toplantılarımızı başlatmış bulunmaktayız. İlk olarak Sarıyahşi İlçe teşkilatımızla buluştuk. Daha sonra Ağaçören ve Ortaköy İlçe teşkilatımızı dinledik. Hükümetimizin yaptığı yatırımları ve sonuçlarını değerlendirme fırsatını bulduğumuz toplantımızda yapılacak yatırımları ve ilçede yaşanan sorunları da ele aldık. Teşkilatımızca belirlenen sorunları not ettiğimiz gibi çözüm adına neler yapabileceğimizi de birlikte masaya yatırdık. Pandemiye rağmen hem yapılan hem de yapılacak olan yatırımlarda önemli bir noktada olduğumuzu rahatlıkla söyleyebilirim. İlçe teşkilatlarımızca dile getirilen sorunları da not ettik. Bu notlar doğrultusunda milletimizin huzuru ve refahı için gereken adımları atmaya devam edeceğiz. Pandemiye ve ekonomik savaşa rağmen hizmet kervanı aksamadan yoluna devam etmektedir ve bu rotadan asla taviz verilmeyecektir.” (Haber Bülteni)

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Kategorideki Diğer Haberler

E - Gazete

Gündem

Video Galeri

Aksaray Hava Durumu

ANKARA

Yazarlar

Arşivde Ara

 
ev yemekleri simit cafe flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası