Minik yürekler üşümesin

Minik yürekler üşümesin

Aksaray Belediyesi Sosyal Yardım İşler Müdürlüğü, havaların soğumasıyla giyim desteği sağlayarak ihtiyaç sahibi ailelerin hem ihtiyacını gideriyor hem de yüzünü güldürüyor. Aksaray Belediyesi, “Minik Yürekler Üşümesin” kampanyası ile ihtiyaç sahipleri çocuklara; mont, bere, atkı ve eldiven hediye ediyor.
Aksaray Belediyesi, sosyal belediyecilik anlayışıyla insan odaklı hareket ederek, maddi durumu kötü olan vatandaşlara, hayırseverler tarafından bağışlanan kışlık kıyafetleri ailelere ulaştırarak faaliyetlerine devam ediyor. Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, yaptıkları her faaliyette insan odaklı olduklarını ve vatandaşların mağduriyet yaşamaması adına hareket ettiklerini dile getirdi.

‘VATANDAŞLARIMIZIN HER ZAMAN YANINDAYIZ’

Hizmette hep bir fazlasını hedeflediklerini belirten Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer; “Vatandaşlarımızın her zaman yanındayız. Onlara elimizden gelen her türlü desteği vermeye çalışıyoruz. Sosyal yardımlarımızı hızlı, sürekli ve adil bir şekilde vatandaşlarımıza ulaştırma gayreti içerisindeyiz. Soğuk kış günlerinde vatandaşlarımızın, özellikle de miniklerimizin her zaman yanındayız. Ayrıca gıda ve sıcak yemek dağıtımımız da 12 ay boyunca devam ediyor.” dedi.
Belediyenin her faaliyet ve yatırımlarında vatandaşların ihtiyaçlarına karışlık verme odaklı olduklarını dile getiren Belediye Başkanı Dinçer, İnsan odaklı hareket ettiklerine söyleyerek çocuklara mont, bere, atkı ve eldiven yardımlarında bulunduklarını ifade etti.
Aksaray Belediyesi Sosyal İşler Müdürlüğü, ihtiyaç sahibi çocuklara soğuk kış günlerinde “Minik Yürekler Üşümesin” kampanyası başlatarak yapılan kıyafet yardımlarıyla çocukların üşümemesi için yardımda bulunuyor. Kampanyaya siz de destek vererek minik yürüklere dokunabilirsiniz. (Haber Bülteni)

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Kategorideki Diğer Haberler

E - Gazete

Gündem

Video Galeri

Aksaray Hava Durumu

ANKARA

Yazarlar

Arşivde Ara

 
oley ozon korona covid 19 sanitasyon sterilizasyon ozon cihazı flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası Albatros Global tedarikçi portalı