Muhteşem düğün

Muhteşem düğün

YARGITAY ÜYESİ MEHMET ÖZDEMİR’İN OĞLU MAHMUT ÇAĞRI, ANKARA İDARE MAHKEMESİ BAŞKANI ABDULLAH ŞAHİN’İN KIZI HALE DİDAR İLE DÜNYA EVİNE GİRDİ

Esra- Mehmet Özdemir'in oğulları Mahmut Çağrı ile Fatma-Abdullah Şahin’in kızları Hale Didar muhteşem bir düğün töreni ile dünya evine girdi.
Aksaray’ın yetiştirdiği önemli üst düzey yargı bürokratlarından olan Yargıtay üyesi Mehmet Özdemir’i ve Ankara İdare Mahkemesi Başkanı Abdullah Şahin’i bu mutlu günlerinde sevenleri yalnız bırakmadı.
Düğün, siyaset, hukuk, iş ve bürokrasi camiasının önemli isimlerini bir araya getirdi.
1500’e yakın davetlinin katılım gösterdiği düğün törende 500’ü aşkın üst düzey ismin yer alması dikkatlerden kaçmadı.
Özdemir ve Şahin ailelerinin akrabalık bağı ile bağlandıkları bu seçkin güne Meclis Başkanı Mustafa Şentop,  Adalet Bakanı Abdülhamit Gül, Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, Yargıtay Başsavcısı Mehmet Akarca, Yargıtay Başkanvekili Abdülhalik Yıldız,  Aksaray Milletvekili Cengiz Aydoğdu, Burdur Milletvekili ve TBMM Divan üyesi Bayram Özçelik, Ağrı Milletvekili Ekrem Çelebi, Ankara Milletvekili Servet Ünsal, Kayseri Milletvekili Dursun Ataş, Anayasa Mahkemesi Başkanı Zühtü Arslan, Yargıtay Başkanı İsmail Rüştü Cirit, Cumhurbaşkanlığı İdari İşler Başkanı Metin Kıratlı, Anayasa Mahkemesi Başkanvekili Hasan Tahsin Gökcan, HSYK Başkanvekili Mehmet Yılmaz, Kamu Baş Denetçisi Şeref Malkoç, Yargıtay Daire Başkanvekili Mehmet Kürtül, Sağlık Bakanlığı Bakan Yardımcısı Muhammet Güven, Danıştay Başkanvekili Hasan Güzeler, Tümgeneral Ali Özkara, Aksaray Belediye Başkanı Evren Dinçer, HSYK Birinci Daire Başkanı Halil Koç, Anayasa Mahkemesi Üyesi Muammer Topal, Anayasa Mahkemesi Üyesi Selahattin Menteş, Sağlık Bakanlığı Bakan Yardımcısı Halil Eldemir, Adalet Bakanlığı Bakan Yardımcısı Uğurhan Kuş, Aksaray Valisi Ali Mantı, Kırşehir Valisi İbrahim Akın, Eski Gümrük ve Ticaret Bakanı Cenap Aşçı, Eski Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanı Ali Rıza Alaboyun, Aksaray Üniversitesi Rektörü Yusuf Şahin, Yıldız Teknik Üniversitesi Rektörü Bahri Şahin, Erciyes Üniversitesi Rektör Yardımcısı Murat Doğan, Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Genel Sekreteri Akın Ünal, Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi Dekanı Muharrem Özen, Konya Başsavcısı Ramazan Solmaz, Yargıtay ve Danıştay Daire Başkanları, önceki dönem Milletvekilleri, Bakan Yardımcıları, HSYK Üyeleri, Danıştay ve Yargıtay Daire Başkanları, Yargıtay ve Danıştay Genel Sekreterleri, üyeler, Ankara Başsavcısı, Bölge idare Mahkemesi Başkanı, Bölge Başsavcısı, Bölge Adliye Başsavcısı, Bölge adliye Mahkeme Başkanı, Genel Müdürler, daire Başkanları, iş dünyasından önemli isimler şahitlik etti. Katılımın oldukça yoğun olduğu, siyaset, hukuk, iş ve bürokrasi dünyasını bir araya getiren bu görkemli düğün merasimine katılamayan davetlilerde telgraf göndererek, Mahmut Çağrı ve Hale Didar çiftinin mutlu günlerine ortak oldu.
Aksaray Egemen Gazetesi ailesi olarak genç çiftlerimize mutluluklar diliyoruz. 

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Kategorideki Diğer Haberler

E - Gazete

Video Galeri

Aksaray Hava Durumu

ANKARA

Yazarlar

Arşivde Ara

 
Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon Albatros Global tedarikçi portalı