Nefes kredisinden yeniden destek

Nefes kredisinden yeniden destek

Aksaray Ticaret ve Sanayi Odasının tam kapanmada mağdur olan üyelere yönelik devlete yaptığı çağrı hayat buldu.
ATSO Başkanı Cüneyt Göktaş, nefes kredisinin çok yakında yeniden nefes olacağının altını çizerken yaptığı açıklama da “Üyelerimizin bizlere ilettiği talepler neticesinde geçtiğimiz haftalar içerisinde ulusal ve yerel medya aracılığıyla kredi desteği verilmesi noktasında çağrıda bulunmuş ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğimize de bu durumu yazılı olarak iletmiştik. Yaptığımız girişimler neticesinde Devletimiz ve TOBB arasında Nefes Kredisi yeniden hayata geçirilmesine karar alınmıştır.  Önümüzdeki günler içerisinde ayrıntıları belli olacak olan Nefes Kredisi bu zor günlerde üyelerimizin sıkıntılarına bir nebze olsa nefes olacaktır. Covid-19 Pandemisinin ülkemizde ekonomik olarak etkisini göstermeye başladığı ilk günden bu yana geçen sürede üyelerimizin taleplerini anında Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanımıza ve Webinar Aracılığıyla düzenlenen toplantıda İlgili Bakanlarımıza ilettik. Onlarca talebimiz karşılanırken son olarak Kredi Desteği talebimizde olumlu sonuçlanarak nefes kredisi hayata geçirilecektir. Bu zor günlerde Aksaray iş dünyası adına gerekli tüm adımları atmaya çalışıyor ve üyelerimizin desteği ile çalışmalarımızı yerine getiriyoruz. Üyelerimizin menfaatlerini düşünerek yaptığımız çalışmaların karşılığını alabilmek adına ilk gün olduğu gibi bugünde tüm emeklerimizi veriyoruz. İnşallah çok daha fazla talebimiz hayat bulur ve bu zor günlerden üyelerimizin gücü ve Devletimizin büyüklüğü ile çıkarız” dedi. (Haber Bülteni)

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Kategorideki Diğer Haberler

E - Gazete

Gündem

Video Galeri

Aksaray Hava Durumu

ANKARA

Yazarlar

Arşivde Ara

 
oley ozon korona covid 19 sanitasyon sterilizasyon ozon cihazı flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası Albatros Global tedarikçi portalı