Öğrenciler kariyer konferansında buluştu

Öğrenciler kariyer konferansında buluştu

Aksaray Üniversitesi (ASÜ) İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi (İİBF) İktisat Bölümü Kariyer Geliştirme ve Mezunlarla İletişim Komisyonu, öğrencilerin kariyer planlarına katkı sunmak amacıyla bir konferans düzenledi.

ASÜ Öğretim Görevlisi Yaşar Musaoğlu’nun şefliğindeki Tasavvuf Musikisi Topluluğu dinletisinin ardından üç sunum yapıldı. Gaziantep Üniversitesi İİBF İktisat Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Berna Balcı İzgi, “Tasavvufu Keşfetme Yolculuğunda Kariyer Planlama ve Ekonomi” başlığında konuştu. Süleyman Demirel Üniversitesi İİBF İktisat Bölümü Öğretim Üyesi Dr. Ertan Beceren “Geçmiş Şifalandırma, Bilinçaltı Temizliği, Kariyer Planlama ve Kariyer Gelişimi,” Süleyman Demirel Üniversitesi Tıp Fakültesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Nesrin Gökmen Beceren de “Kariyer Gelişimi ve Kişisel Gelişim Örnek Vakalar” konusunda bilgiler aktardı.


Etkinlik, ASÜ İİBF İktisat Bölümü Öğretim Üyesi ve İktisat Bölümü Kariyer Geliştirme ve Mezunlarla İletişim Komisyonu Başkanı Doç. Dr. Emine Fırat’ın konuşması ve belge takdimleri ile tamamlandı. (Haber Bülteni)

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Kategorideki Diğer Haberler

E - Gazete

Gündem

Video Galeri

Aksaray Hava Durumu

ANKARA

Yazarlar

Arşivde Ara

 
oley ozon korona covid 19 sanitasyon sterilizasyon ozon cihazı flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası Albatros Global tedarikçi portalı