Online başarı

Online başarı

GÜZ DÖNEMİNDE 169 ÇEVRİM İÇİ ETKİNLİK DÜZENLENDİ 

Aksaray Üniversitesi (ASÜ) Rektörü Prof. Dr. Yusuf Şahin, 2020-2021 Eğitim-Öğretim Yılı Güz Döneminde farklı ilgi alanlarına hitap eden 169 çevrim içi etkinlik düzenlendiğini söyledi.
Salgın koşulları nedeniyle derslerde olduğu gibi kültürel, sanatsal ve sosyal faaliyetlerle, kurumsal verimliliği geliştirmeye yönelik eğitim çalışmalarında çevrim içi ortamın kullanıldığını söyleyen ASÜ Rektörü, hem nitelik hem de nicelik bakımdan 2020-2021 güz döneminin son derece verimli geçtiğini ifade etti. Bu süreç içerisinde okullar, enstitüler, uygulama ve araştırma merkezleri eliyle, farklı ilgi alanlarına hitap eden, konunun uzmanlarının konuşmacı olduğu 113 adet sempozyum, konferans, panel ve çalıştay; 12 adet resim, fotoğraf, el sanatı ve mimari sanatlar sergisi ve solo, koro, enstrümantal konser; 44 adet de kurum içi verimlilik ve öğrencilere yönelik oryantasyon eğitimi düzenlendi” dedi.  (Haber Bülteni)

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Kategorideki Diğer Haberler

E - Gazete

Gündem

Video Galeri

Aksaray Hava Durumu

ANKARA

Yazarlar

Arşivde Ara

 
oley ozon korona covid 19 sanitasyon sterilizasyon ozon cihazı flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası Albatros Global tedarikçi portalı