Orhan Aydın, ‘Aksaray için yeniden diriliş başlamalı’

Orhan Aydın, ‘Aksaray için  yeniden diriliş başlamalı’

İYİ Parti İstişare Kurulu Üyesi Orhan Aydın, Aksaray’ın İYİ Parti iktidarıyla ihmal edilmiş ve çökmüş olan bütün toplumsal faktörleri ile ayağa kaldırılacağını söyledi.

Geçmiş dönemde Aksaray'ın ihtiyaçları doğrultusunda yaptığı çalışmaları hatırlatan Aydın; “Liyakatli arkadaşlarımızla gerçekleştirmiş olduğumuz projelerden halâ özlemle ve övgüyle bahsedilmektedir.  Hayata geçirmiş olduğumuz sağlık, tarım, sanayi ve turizm eksenli projelerimiz Aksaray'ın yüzünü güldürmüştü.  İşte bu nedenle, siyaset insanların mutluluğunun merkezi olmak zorundadır. Siyasetin öznesi Aksaray’ın kalkınması olmalıdır. Suskun, mahzun ve mağdur Aksaray için yeniden bir diriliş başlatılmalıdır” dedi.

ARTIK İYİ SESLİ SİYASETÇİLERİ KONUŞACAK

İYİ Parti’nin millet hareketi çizgisinde olduğunu ifade eden Aydın; “Bu sayede Aksaray'ın maddi ve manevî bereketli olanakları iyileşmeye başlayacaktır. Artık yeni bir dönem başlıyor,  mevcut dönem, siyasetin tozlu raflarına kalkmak üzeredir. Bu güne kadar eskiyenler konuştu, bundan sonra Türkiye’nin ve Aksaray’ın gür ve İYİ sesli siyasetçileri konuşacaktır. İYİ Parti iktidarında Aksaray, şuncu-buncu gibi ayrıştırıcı tuzak oyalamalardan kurtarılacaktır. Genel ve Yerel Seçimlerde oyunu hangi partiye vermiş olursa olsun bütün vatandaşlarımızın hizmetine ve oyuna talibiz. Yoğun bakımda suni solunuma bağlanmış hasta gibi yaşamakta olan insanlarımıza yaşanabilir bir Aksaray sunacağız. Bunu sadece İYİ Parti’nin elit ve liyakatli kadroları başarabilir.

BU TOPRAKLAR BİZE

ATALARIMIZIN EMANETİDİR

Aksaray, İYİ Parti iktidarında;  ihmal edilmiş ve çökmüş olan bütün toplumsal faktörleri ile ayağa kaldırılacaktır. Yeni bir vizyon ile eğitim, sanayi, tarım, ulaşım, turizm, güvenlik, enerji, kültür, tanıtım ve sanayi ürünleri alanlarında kuvvetli bir diriliş başlatılacaktır. Ekonomik çöküşe, yoksulluğa ve işsizliğe, öncelikli olarak savaş açmış bulunuyoruz. Aksaray'a yapmış olduğumuz efsane mega hizmetler, İYİ Parti iktidarında yapacaklarımızın teminatıdır” diye konuştu.  Aksaray’ın ekonomik sorunlarının da çözümü olacaklarını aktaran Aydın; “Bizim iktidarımız ile kurtulabilecektir. Her zaman başarıyla sahip çıktığımız Aksaray, akıllı ve uzman projelerimiz ile bu sefer de yoksulluk zincirini kıracaktır. Gerçekçi çözümlerimizi, emeğimizin alın teriyle gerçekleştireceğiz.  Bu topraklar bize atalarımızın emanetidir. Biz bu topraklara aitiz. Bu nedenle Aksaray’ı dinliyoruz, duyuyoruz, anlıyoruz ve İYİ günlere doğru kararlı ve cesur adımlar atıyoruz. Devleti, siyaseti, Aksaray’ı ve Aksaray’ın bütün sorunlarını bütün detaylarıyla biliyoruz. Bilgi, beceri ve tecrübemiz ile güzel insanlarımızı çok iyi yerlere taşıyacağımıza inancım tamdır. Aksaray’ın sorunlarını ve çözümlerini bizden daha iyi hiç kimse bilemez” dedi. (Haber Bülteni)

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Kategorideki Diğer Haberler

E - Gazete

Gündem

Video Galeri

Aksaray Hava Durumu

ANKARA

Yazarlar

Arşivde Ara

 
ev yemekleri simit cafe flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası