“Ortak akıl ile hareket ediyoruz”

“Ortak akıl ile hareket ediyoruz”

ÜNİVERSİTEMİZ, ÇALIŞMA ARKADAŞLARIMIZIN KATKILARIYLA BÜYÜYOR
Aksaray Üniversitesi (ASÜ) Rektörü Prof. Dr. Yusuf Şahin, fakülte, enstitü ve okul sekreterleriyle kahvaltıda bir araya geldi.
Rektör Şahin, ASÜ’nün hızlı şekilde ilerlediğini ve tüm gelecek planlamalarını büyüme parametrelerine uygun biçimde şekillendirmeye çalıştıklarını söyledi. Akılcı ve hayatta karşılığı olan adımlarla gerçekleşen bir büyümenin daha isabetli olacağına dikkat çeken Şahin, “Üniversitemiz, tüm çalışma arkadaşlarımızın çok kıymetli katkıları ile büyüyor ve gelişiyor. Artık geleneksel hale gelen bu kahvaltılarımızda, birimlerdeki çalışmaları istişare ediyor ve yapılması gerekenleri konuşuyoruz. Birimlerdeki çalışmaları gözden geçiriyor, arkadaşlarımızın görüş ve önerilerini alıyor, ortak akılla hareket planlarını oluşturuyoruz” dedi.
Rektör Şahin, belirli aralıklarla hem çeşitli birimlerde çalışanlarla kahvaltıda bir araya geliyor, hem de onları ofislerinde ziyaret ediyor. (Haber Merkezi)

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Kategorideki Diğer Haberler

E - Gazete

Video Galeri

Aksaray Hava Durumu

ANKARA

Yazarlar

Arşivde Ara

 
Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon