‘Otizm bir farklılıktır!’

‘Otizm bir farklılıktır!’


Aksaray Milletvekili Cengiz Aydoğdu son günlerde gündemde olan özel eğitim öğrenci velileri ve bazı veliler arasındaki hadisenin ve yaşanan olayların dikkatle ve tam bir hassasiyetle takip edileceğini söyledi. Aydoğdu, konuyla ilgili yaptığı açıklamada; “Şehrimizde yaşanan münferit bir olay bizleri şaşırttı, üzdü ve utandırdı. Elbette önü ardı, ilerisi gerisi bütün teferruatı ile araştırılacak ve aydınlatılacak ama şimdiden hepimize, Aksarayımızın o gani gönüllü insanlarına, bütün hemşerilerimize sorumluluklarımızı yeniden hatırlattı. 
Özel Eğitim İhtiyacı olan çocuklarımızı ve değerli ailelerini incitebilecek ve rahatsız edebilecek her unsur dikkatle ve tam bir hassasiyetle takip edilecek ve gereği yapılacaktır.
Bu çerçevede hassasiyet gösteren ve üzerine düşen sorumluluğun gereğini yerine getiren bütün yetkililere,  öğretmenlerimize, velilerimize, kıymetli basınımıza ve Aksaraylı hemşerilerimize teşekkür ediyorum.
Biz hepimiz, çocuk, bebek, genç, ihtiyar birbirimize emanetiz.
Birbirine emanet olan ve emanetinden emin olan insanlar topluluğuna hemşehri diyoruz, millet diyoruz” dedi. (Haber Merkezi)

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Kategorideki Diğer Haberler

E - Gazete

Video Galeri

Aksaray Hava Durumu

ANKARA

Yazarlar

Arşivde Ara

 
Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon Albatros Global tedarikçi portalı