‘Özlemle beklediğimiz birlik tesis edildi artık bozdurmayız’

‘Özlemle beklediğimiz birlik  tesis edildi artık bozdurmayız’

Aksaray Sivil Toplum Kuruluşları bazı basın yayın organlarında çıkan haberlere yönelik ortak bir basın açıklaması yaptı.
STK Kuruluşları tarafından yapılan ortak açıklamada şu sözler aktarıldı: “ Aksaray İl Özel İdaresinin 20 Kasım 2020 bütçe görüşmeleri sonrası mecliste üyesi bulunan bütün partilerin meclis üyeleri; Meclis Başkanı ve İl Özel İdaresi Genel Sekreteri aracılığıyla ilimizin Valisini; ilin sorunları ile ilgili istişare yapmak üzere davet etmişlerdir. Bu toplantı, mecliste grubu bulunan siyasi partiler ile İl Özel İdaresinin en çok yatırım yapacağı kurumların birim amirlerinin de katılımıyla İl Özel İdaresi Genel Sekreterliğinde gerçekleşmiştir. Böyle bir durum ortada iken; gerçekle hiçbir ilgisi olmayan, kasıtlı, taraflı ve kamuoyunu yanıltacak şekilde “Kente yatırım toplantısını AKP’lilerle yaptı” haberini yapmak; gazetecilik etik kuralları ile ve ahlaki değerlerle hiçbir şekilde bağdaşmamaktadır. Aksaray Valimiz Hamza Aydoğdu, ilk günden itibaren yaptığı çalışmalar, ziyaretler ve açıklamalar ile siyasi dini ya da fikri mensubiyeti ne olursa olsun hiçbir vatandaşımızı ötekileştirmemiş, yargılamamış ya da dışlamamıştır. Aksine Aksaray’ımızın özlemle beklediği birlik beraberlik sevgi ve kardeşlik ikliminin tesisinde çok büyük rol oynamıştır. Valimiz Sayın Hamza Aydoğdu’ya yönelik yapılan haksız ve yalan beyanlar bizleri derinden üzmüştür. Valimizin tarafsız Aksaray sevdalısı ve herkese eşit mesafede olduğuna gece gündüz çalıştığına inanıyoruz”

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Kategorideki Diğer Haberler

E - Gazete

Gündem

Video Galeri

Aksaray Hava Durumu

ANKARA

Yazarlar

Arşivde Ara

 
oley ozon korona covid 19 sanitasyon sterilizasyon ozon cihazı flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası Albatros Global tedarikçi portalı