Polis adaylarından anlamlı yardım

Polis adaylarından anlamlı yardım

Aksaray Şehit Önder Güzel Polis Meslek Eğitim Merkezi 26.dönem öğrencileri gönüllülük esası ile kendi aralarında topladıkları okul harçlıkları ile 280 adet yardım kolisi hazırlayarak ihtiyaç sahiplerine gönderdi.
Aksaray Valisi Hamza Aydoğdu Şehit Önder Güzel Polis Meslek Eğitim Merkezini ziyaret ederek 26. dönem polis adayları ile iftar yaptı. Eğitim Merkezi yemekhanesinde polis adayları ile sohbet eden Vali Aydoğdu Merkez Müdürü Niyazi Turgay’dan sosyal sorumluluk bilinciyle örnek bir farkındalık uygulaması yapan dönem öğrencilerinin yaptığı anlamlı çalışma hakkında bilgi aldı.
26. dönem öğrencilerinin gönüllülük esasına dayalı okul harçlıklarını kendi aralarında toplayarak Aksaray’da ihtiyaç sahiplerine dağıtılmak üzere toplam 280 adet gıda kolisi hazırladığını ifade eden Vali Hamza Aydoğdu; dönem öğrencilerini bu anlamlı yardımlarından dolayı tebrik etti.
Mezun olduktan sonra hayatları millete hizmetle geçecek polis adaylarının yolun başında işe koyulmalarının çok anlamlı olduğunu ifade eden Vali Aydoğdu; “26. dönem polis adayı öğrencilerimiz verilen cüzi harçlıklarını birleştirip ihtiyaç sahibi hemşerilerimizin gönül kapılarını çalmışlar. Bu çok anlamlı çok değerli; bu necip milletin evlatları sadece kendi milleti için değil nerde bir mazlum varsa elini uzatmış, yüreğini de ortaya koymuştur. Allah onlardan razı olsun. Değerli Müdürümüz Niyazi Turgay’a ve 26. dönem polis adayı öğrencilerimize yürekten teşekkür ediyorum” 
Hazırlanan yardım kolileri Aksaray Şehit Önder Güzel Polis Meslek Eğitim Merkezinden araçlara yüklenerek belirlenen 280 ihtiyaç sahibine ulaştırılmak üzere gönderildi. (Haber Bülteni)

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Kategorideki Diğer Haberler

E - Gazete

Gündem

Video Galeri

Aksaray Hava Durumu

ANKARA

Yazarlar

Arşivde Ara

 
oley ozon korona covid 19 sanitasyon sterilizasyon ozon cihazı flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası Albatros Global tedarikçi portalı