ŞPHG Fen Lisesinden Beş E-Twınnıng projesi

ŞPHG Fen Lisesinden Beş E-Twınnıng projesi

Aksaray Şehit Pilot Hamza Gümüşsoy Fen Lisesi öğrencileri “Youth Has The Midas touch!”, “Eco Games In My Currciculum”, “Physics Is Life”, “Not Only I Understand But Also Speak English” ve “Media Awareness” adlı projeler ile Avrupa’daki okullar arasında iletişim kurmak, işbirliği yapmak, projeler geliştirmek, paylaşmak amacıyla oluşturulan eTwinning platformunda etkin fikirleriyle yer aldılar.
Konu ile ilgili bilgisine başvurduğumuz Okul Müdürü Ramazan Ünal Çokkayışlı, İngilizce öğretmeni Nalan Akkoç danışmanlığında yaklaşık dört aydır yürütülmekte olan projelerde, farklı ülkelerden 14-19 yaş aralığındaki gençler, birbirlerinin kültürlerini tanımak, ekip ruhuyla çalışmak, evrensel etik değerlerin farkına varmak, teknolojiyi etkin, doğru ve güvenli bir şekilde kullanmak, Web 2 araçlarını öğrenmek, yabancı dillerini geliştirmek ve kullanmak adına büyük mesafe kat edildiğini belirtti.
Amaçlarının Aksaray'dan vizyon sahibi, gelişen ve değişen dünya şartlarına göre kendilerini yetiştirip, geliştiren ülkemize faydası dokunacak gençlerin yetişmesini sağlamak olduğunu ifade eden Okul Müdürü Çokkayışlı, danışman öğretmen Nalan Akkoç ve öğrencileri tebrik ederek, kolaylıklar diledi. (Haber Bülteni)

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Kategorideki Diğer Haberler

E - Gazete

Gündem

Video Galeri

Aksaray Hava Durumu

ANKARA

Yazarlar

Arşivde Ara

 
oley ozon korona covid 19 sanitasyon sterilizasyon ozon cihazı flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası Albatros Global tedarikçi portalı