Sağlık çalışanlarına kırmızı karanfil

Sağlık çalışanlarına kırmızı karanfil

Aksaray Gençlik Meclisi gönüllüleri, Kovid-19 pandemisi boyunca fedakarca görev yapan sağlık çalışanlarına ve eczane çalışanlarına karanfil dağıttı.
Aksaray Gençlik Meclisi gönüllüleri tarafından Aksaray Semt Polikliniği, Mesude Perek Aile Sağlığı Merkezi ve İl Sağlık Müdürlüğü personelleri ile birlikte eczacılara, Kovid-19 pandemisi süresince göstermiş oldukları fedakarlıklardan dolayı, kırmızı karanfiller takdim edildi.
Çiçekleri sürpriz bir şekilde kapıları çalınarak teslim alan sağlık personelleri mutluluklarını belirterek, “Gençlik Meclisi gönüllüleri her geçen gün farklı projeye imza atıyorlar. Şehrimizde birçok noktada çalışıyorlar. Bizi unutmadıkları için teşekkür ederiz. Biz halkımız için her zaman hazır bir şekilde buradayız. Halkımızın sadece zor zamanında değil her zaman yanındayız” dediler. 
Gençlik Meclisi gönüllüleri ise pandemi sürecinde sağlık çalışanları başta olmak üzere eczane çalışanlarının da yoğun olarak çalıştıklarını ifade ederek “Zor günlerden geçiyoruz, hastalıkla uzun zamandır savaşıyoruz. Sağlık çalışanlarımız, doktorlarımız, hemşirelerimiz, eczacılarımız bu süreçte en çok yıpranan kişiler oldular. Çocuklarına doya doya sarılamayan, sevdikleriyle bir araya gelemeyen sağlık çalışanlarımıza bir nebze de moral olmak için karanfillerimizi takdim ettik” dediler.
PERSONELLERİMİZİN ÇALIŞMALARI
HER TÜRLÜ TAKDİRİN ÜSTÜNDEDİR’
Aksaray Gençlik Meclisi Sosyal Faaliyet ve Organizasyon Ekip Başkanı Ali Bora “Gerçekleştirdiğimiz etkinlik insanlarımızın sağlığı için emek verip, hizmet eden tüm sağlık çalışanlarımız için. Sağlık personellerimizin çalışmaları her türlü takdirin üstündedir. İnsanlarımızın sağlığı için emek verip gecesini gündüzüne katan bütün sağlık çalışanlarımıza teşekkür ederiz. Kendi sağlıklarını riske atıp, mesai kavramı gözetmeksizin çalışmalarını sürdüren sağlık çalışanlarımız ve eczacılarımızın gayretini görüyor, destekliyor ve teşekkür ediyoruz. Bu teşekkürü sadece Gençlik Meclisimiz adına değil tüm halkımız adına yapmış oluyoruz” diye konuştu. Foto-Haber: Erdi ULUKAYA

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Kategorideki Diğer Haberler

E - Gazete

Gündem

Video Galeri

Aksaray Hava Durumu

ANKARA

Yazarlar

Arşivde Ara

 
oley ozon korona covid 19 sanitasyon sterilizasyon ozon cihazı flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası Albatros Global tedarikçi portalı