Şahin, AYÜ Mütevelli Heyeti Başkanı Şimşek’i ziyaret etti

Şahin, AYÜ Mütevelli Heyeti Başkanı Şimşek’i ziyaret etti

Aksaray Üniversitesi (ASÜ) Rektörü Prof. Dr. Yusuf Şahin, çalışma alanlarını genişletme ve tecrübe paylaşımlarının yeni projeler oluşturmanın önemli birer parçaları olduğunu söyledi. 

 

Ahmet Yesevi Üniversitesi (AYÜ) Mütevelli Heyeti Başkanı Prof. Dr. Muhittin Şimşek’i ziyaret eden ASÜ Rektörü Şahin, kurumlar arası iş birliklerinin önemine dikkat çekti.

Gerek eğitim-öğretim faaliyetleri gerek sosyal ve kültürel etkinlikler gerekse toplumsal fayda eksenli projeler üretmek adına iş birliklerinin mühim bir noktada durduğunu dile getiren Şahin, “Karşılıklı çalışma ortamlarının oluşturulması, bunların genişletilmesi, kurumsal imkânların birlikte kullanımının sağlanması, yeni proje üretimleri… Bunların hepsi toplumsal fayda eksenli işler ortaya koymanın önemli birer parçalarıdır. AYÜ ile öteden beri ahenk içerisinde çalışıyoruz ve bunu geliştirerek sürdürme gayretindeyiz” dedi.

Ziyaret, çeşitli projelerin değerlendirilmesi ve yapılabilecek yeni çalışmaların gözden geçirilmesi ile tamamlandı. (Haber Bülteni)

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Kategorideki Diğer Haberler

E - Gazete

Gündem

Video Galeri

Aksaray Hava Durumu

ANKARA

Yazarlar

Arşivde Ara

 
ev yemekleri simit cafe flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası