Şehitlerimizin aileleri bizlere emanettir

Şehitlerimizin aileleri bizlere emanettir

Vali Hamza Aydoğdu köy ziyaretlerinde bulunarak köy muhtarları ve vatandaşlarla görüşüp sorun ve ihtiyaçlarla ilgili bilgi aldı.
Vali Aydoğdu ve beraberindeki heyet, ilk olarak merkeze bağlı Kazıcıktol Köyünü ziyaret ederek köy yollarında yürütülen yol yapım çalışmaları hakkında bilgi aldı. İl Özel İdaresi tarafından bu yıl çalışma programında önceliğin yollara verildiğini ifade eden Vali Aydoğdu, köy yollarının belirli bir standarda kavuşturulması için gayret gösterdiklerini belirtti.
Aydoğdu, daha sonra Gökçe Köyü’nü ziyaret ederek Köy Muhtarı Mehmet Ulu ve vatandaşlarla bir araya geldi. Muhtarlık yanında Ayşe Koçak’ın işlettiği köy bakkalından alışveriş yapan Aydoğdu, köylerin eksikliklerinin giderilmesi için ilgili her kurumun çalıştığını köy muhtarları ile de görüşerek sorun ve ihtiyaçlarla ilgili bilgi aldıklarını söyledi.
Vali Hamza Aydoğdu daha sonra Tatlıca Köyünü ziyaret ederek muhtarlık binasında vatandaşlarla görüşme gerçekleştirdi. Köy muhtarı Sedat Çanta’dan bilgi alan Vali Aydoğdu, Tatlıca Köyü’nün su deposu ihtiyacının en kısa zamanda karşılanacağını belirtti. Vali Aydoğdu, tarımsal faaliyetlerin daha etkin yapılması, üretimin arttırılması için kooperatifleşmenin büyük önem taşıdığını belirterek Tatlıca Köyü’nde kooperatif kurulması için talimat verdi.
‘HER ZAMAN YANINIZDAYIZ’
 Şehit Ünal Demir’in Tatlıca Köyü’nde yaşayan ailesini ziyaret eden Vali Hamza Aydoğdu Kuran-ı Kerim Tilaveti ve duanın ardından Şehit Demir’e ait eşyaların bulunduğu odayı inceledi. Vali Aydoğdu Şehit Demir’in babası Ramazan Demir’e sarılarak şehit Ünal Demir ve tüm şehitlere Allah’tan rahmet diledi. Şehit babası Ramazan Demir’e ‘Siz bizim ailemizsiniz, her zaman yanınızdayız’ diyen Vali Aydoğdu ve beraberindeki heyet Şehit Demir’in ailesi ile vedalaşarak Babakonağı Köyü’nü ziyarette bulundu.
Babakonağı Köyü Muhtarı Adnan Yörük, Büyük Pörnek Köy Muhtarı Mustafa Er, Bayındır Köyü Muhtarı Ömer Erdoğan, Karakova Köyü Muhtarı Harun Karakuş’un da hazır bulunduğu ziyarette Babakonağı ve çevre köylerin yol, su ve yürütülen hizmetlerle ilgili sorun ve ihtiyaçları istişare edildi.
Vali Hamza Aydoğdu, kamunun imkanlarını en etkin şekilde ve öncelikleri belirleyerek vatandaşların hizmetine sunduklarını belirtti. Köylerde daha önce açıkladıkları şekilde yol önceliği ile hizmetlerin sunulduğunu söyleyen Aydoğdu, eksiklik ve ihtiyaçlara göre bütün kamu kurumları ile hizmet etmeye devam edeceklerini bildirdi. (Haber Bülteni)

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Kategorideki Diğer Haberler

E - Gazete

Gündem

Video Galeri

Aksaray Hava Durumu

ANKARA

Yazarlar

Arşivde Ara

 
oley ozon korona covid 19 sanitasyon sterilizasyon ozon cihazı flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası Albatros Global tedarikçi portalı