Ülkemizin geleceği çalışan öğretmenlerimizin eseridir

Ülkemizin geleceği çalışan  öğretmenlerimizin eseridir

AK Parti Merkez İlçe Başkanı Hamza Aktürk, 24 Kasım Öğertemenler günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Aktürk mesajında şu sözlere yer verdi: “Yeni nesiller yetiştirerek ülkemizi daha aydınlık, daha bilgili bir geleceğe taşıyacak olan değerli öğretmenlerimiz; Dünyanın en kutsal en onurlu görevini yerine getiren sizler, aziz milletimizin övünç kaynağısınız”
Merkez İlçe Başkanı Hamza Aktürk, mesajının devamında şu ifadelere yer verdi; “Ülkelerin ve toplumların en önemli gücü, en büyük zenginliği, nitelikli, iyi eğitimli, çalışkan, yeniliklere ve rekabete açık insan kaynağıdır. Toplumun ve insanlığın mutluluğunun inşası için emek veren öğretmenlerin yaşadıkları toplumun kaderini ellerinde tutar. Öğretmenlerimiz; asli görevleri olan eğitim-öğretim faaliyetlerinin yanı sıra vatan, millet, insan ve doğa sevgisi, dürüstlük, çalışkanlık, özgüven gibi insanî ve evrensel değerleri aşılayarak bizleri hayata ve geleceğe hazırlamakta, toplumumuzun şekillenmesinde önemli bir rol üstlenmektedir. Bugün okul sıralarında oturan yavrularımız, geleceğin siyasetçileri, bürokratları, bilim adamları, sanatçıları olacak; geleceğin modern Türkiye’sini inşa ederek 2023-2071 hedeflerine ülkemizi taşıyacak ve yöneteceklerdir. Dolaysıyla müreffeh ve her yönden gelişmiş bir Türkiye, ancak eğitime ve öğretmenlerimize verdiğimiz değer nispetinde tesis edilebileceğinin altını çizerek; bu amaca hizmet eden tüm öğretmenlerimizin Öğretmenler Günü’nü kutluyorum”. (Haber Bülteni)

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Kategorideki Diğer Haberler

E - Gazete

Gündem

Video Galeri

Aksaray Hava Durumu

ANKARA

Yazarlar

Arşivde Ara

 
oley ozon korona covid 19 sanitasyon sterilizasyon ozon cihazı flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası Albatros Global tedarikçi portalı