Uluslararası Mevlana Anadolu İHL Heyeti, Şahin’i ziyaret etti

Uluslararası Mevlana Anadolu  İHL Heyeti, Şahin’i ziyaret etti

 
Aksaray Üniversitesi (ASÜ) Rektörü Prof. Dr. Yusuf Şahin, Türkiye sevdalısı yabancı uyruklu öğrencilerin yetişmesinin, gelecek açısından son derece önemli olduğunu söyledi.


 
Aksaray Üniversitesi (ASÜ) Rektörü Prof. Dr. Yusuf Şahin, Türkiye sevdalısı yabancı uyruklu öğrencilerin yetişmesinin, gelecek açısından son derece önemli olduğunu söyledi.
 
Konya Selçuklu Uluslararası Mevlana Anadolu İmam Hatip Lisesi idareci ve öğrencilerinden oluşan bir grup Rektör Şahin’i ziyaret etti. Türkiye’nin, bölgesinin umudu bir ülke olduğunu ve gönül coğrafyasının çok daha geniş bir alanı kapsadığını kaydeden Şahin, yabancı uyruklu öğrenciler konusunda atılan adımları anlamlı bulduklarını belirtti. Buna katkı sunmak adına kampüste de pek çok çalışma yapıldığını belirten ASÜ Rektörü, “Kültürümüzü bilen, insanımızı tanıyan, Türkiye sevdalısı gençlerin yetişmesi, gelecek vizyonu açısından son derece değerli ve önemli. Ziyaretleri münasebetiyle okul yönetimine ve öğrencilerine teşekkür ediyoruz” dedi. Okul Müdürü Mevlüt Özdemir de yapılan çalışmalar hakkında Rektör Şahin’e bilgiler aktardı.
 
Ziyaretin ardından öğlenciler kampüsü gezdi. (Haber Merkezi)

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Kategorideki Diğer Haberler

E - Gazete

Video Galeri

Aksaray Hava Durumu

ANKARA

Yazarlar

Arşivde Ara

 
Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon