‘Üyelerimiz tek çatı altında buluşacak’

‘Üyelerimiz tek çatı  altında buluşacak’

ATSO ÜYE HİZMET MERKEZİ PROJESİNİN TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası, Konya Ticaret Odası, Chemnitz Ticaret Odasının Üye Hizmet Merkezi Projesinin tanıtım toplantısı COVİD-19 nedeniyle zoom programı üzerinden gerçekleşti.
Toplantının açılış konuşmasını yapan Konya Ticaret Odası Başkanı Selçuk Öztürk, yaptığı açıklama da; “ Üyelerinin sürdürülebilir rekabet gücünün ve kurumsal vizyonunun artırılması, bölge ve Türkiye ekonomisinin dünya ölçeğinde geliştirilmesi vizyonu ile yola çıkan Konya Ticaret Odası, Avrupa Birliği'nin finansal desteği ile “Üye Hizmet Merkezi” projesini geliştirmiştir. Bu projenin temel amacı, Konya Ticaret Odası ve Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası’nın hizmet kapasitesinin artırılması ve böylece üyelere daha iyi hizmet verebilmelerini sağlamaktır” dedi.
‘SON YILLARIN EN
 VERİMLİ PROJESİ’
Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Cüneyt Göktaş ise toplantıda yaptığı konuşmasında; “Konya Ticaret Odasının Öncülüğünde, Chemnitz Ticaret ve Sanayi Odası ile Odamızın 2019 Yılında Hayata Geçirilen, Avrupa Birliği projesi olan üye hizmet merkezimizin hayırlı olmasını diliyorum. Yıllardır üyelerimizin en büyük ihtiyaçlarından birisi iletişim noktasında tek çatı altında buluşabileceği bir yapı oluşturabilmekti. Bu ihtiyaçtan yola çıkarak hayata geçirilen bu proje, üyelerle iletişim noktasında son yılların en verimli projesi olarak karşımıza çıkmaktadır.  Projenin hayata geçmesi ile birlikte üyelerimiz herhangi bir sorun öneri talep bilgi noktasında tek bir kanal aracılığı ile odamıza ulaşabilecek ve bu kanal aracılığı ile zamandan tasarruf ederek işlemlerini yaptırabilecekler” diye konuştu.
Projenin Bütçe Noktasında Avrupa Birliğinin Finansal Desteği ile ortaya çıkmasının önem arz ettiğini belirten Göktaş, “Oda faaliyetleri, güncel duyurular, iş kurma süreçleri ve gerekli belgeler, yatırım alanları, devlet destekleri ve iştirakler başlıkları altında hizmet verecek olan üye hizmet merkezimizde, proje kapsamında ışın gerektirdiği yeterliliklere sahip olacak şekilde 10 farklı başlıkta kişisel gelişim eğitimleri verilen personelimiz tarafımızdan yönetilecektir. Bu düşünceler ile üyelerimize odaya gelmeden çağrı merkezimiz üzerinden hizmet verecek olan üye hizmet merkezimizin hayırlı olmasını diliyor, projenin sahibi Konya Ticaret Odasına ve sayın yönetim kurulu başkanı Selçuk Öztürk’e desteklerinden ve odamız ile yaptığı iş birliklerinden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.  (Haber Merkezi)

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Kategorideki Diğer Haberler

E - Gazete

Gündem

Video Galeri

Aksaray Hava Durumu

ANKARA

Yazarlar

Arşivde Ara

 
oley ozon korona covid 19 sanitasyon sterilizasyon ozon cihazı flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası Albatros Global tedarikçi portalı