Vali Ali Mantı’ya ziyaretler

Vali Ali Mantı’ya ziyaretler

Aksaray Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne atanan Aslan Yıldız, KOP Bölge Kalkınma İdaresi Başkanı İhsan Bostancı, Aksaray Çölyak Derneği Başkanı Seda Özer, Vali Ali Mantı’yı ziyaret etti.
YENİ GÖREVİNDE BAŞARILAR DİLEDİ
Vali Ali Mantı, Bilecik Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü görevini yürütürken Aksaray Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne atanan Aslan Yıldız’ı valilik makamında kabul etti. Vali Ali Mantı, Yıldız ile bir süre görüşerek yeni görevinde başarılar diledi.
YATIRIMLAR VE HİZMETLER
HAKKINDA BİLGİ ALDI
KOP Bölge Kalkınma İdaresi Başkanı İhsan Bostancı Vali Ali Mantı’yı ziyaret etti. Vali Ali Mantı KOP Bölge Kalkınma İdaresi Başkanı İhsan Bostancı ile bir süre görüştü. KOP Bölge Kalkınma İdaresi’nin sorumlu olduğu illerde yapılan yatırımlar ve hizmetler hakkında bilgi alan Vali Ali Mantı, ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek KOP Bölge Kalkınma İdaresi Başkanı İhsan Bostancı’ya ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.
DERNEK FAALİYETLERİ KONUŞULDU
Özer ile beraberinde dernek yönetim kurulu üyelerini makamında kabul eden Vali Ali Mantı, bir süre görüştüğü misafirlerinden Çölyak hastalığı ve Aksaray Çölyak derneğinin faaliyetleri hakkında bilgi aldı. Dernek başkanı Özer, Çölyak’ın bulaşıcı olmayan tedavisinin ömür boyu glütensiz beslenme olan genetik bir sindirim sistemi hastalığı olduğunu belirterek Türkiye’de her 100 kişiden birinde Çölyak hastalığın bulunduğunu Aksaray’da da resmi olmayan bilgiye göre 150 Çölyaklı bulunduğunu ifade etti. Aksaray’da kurulan Çölyak Derneğinin bu hastalıkla ilgili toplumu bilgilendirmek, hastalığın teşhis ve tedavi süreçleri özellikle glütensiz diyet programı ile ilgili insanlara bilgi vermek için çeşitli etkinlikler düzenleyeceğini belirtti. Vali Ali Mantı, dernek başkanı Seda Özer ve dernek yöneticilerine ziyaretleri nedeniyle teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diledi.(Haber Merkezi)
 

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Kategorideki Diğer Haberler

E - Gazete

Video Galeri

Aksaray Hava Durumu

ANKARA

Yazarlar

Arşivde Ara

 
oley ozon korona covid 19 sanitasyon sterilizasyon ozon cihazı flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası Albatros Global tedarikçi portalı