‘Valimiz herkese eşit mesafededir’

‘Valimiz herkese  eşit mesafededir’

Aksaray İl Genel Meclisi Başkanı ulusal bir gazetenin manşetten vermiş olduğu ‘Sağım, Solum AKP’Lİ!’ başlıklı manşet haberine ilişkin açıklamalarda bulundu.  Tüzün; “Kasıtlı olarak yapılmış bu haberle iktidar partisi yıpratmaya çalışırken; Aksaray’a geldiği ilk günden itibaren şehrin her türlü sorunu ile yakından ilgilenme gayretinde olan ve tüm siyasi partilere eşit mesafe ile yaklaşarak değişik zamanlarda farklı parti gruplarıyla toplantılar yaparak şehrin sorunlarına çözüm istişareleri gerçekleştiren Vali Hamza Aydoğdu’yu da zan altında bırakmıştır.
Haberde bahsi geçen toplantıda İl Genel Meclisinde yer alan diğer siyasi parti temsilcileri de bulunduğu gibi, Valimiz öncesinde de Ekim ayı içerisinde Milliyetçi Hareket Partisi ile ilimizde yapılacak projeler ile ilgili geniş katılımlı bir toplantı düzenlemiş ve istişarelerde bulunmuştur.
Valimiz ayrıca CHP İl yönetimi ve teşkilat mensupları ile kahvaltı programında bir araya gelerek yine şehirde yapılması gereken projeler konusunda istişarelerde bulunarak muhalefet partisi Aksaray teşkilatının da görüşlerini dinlemiş ve fikirlerini not almıştır.
Yine İYİ Parti Aksaray Teşkilatı ile Ekim ayı içerinde bir kahvaltı programında bir araya gelen Sayın Valimiz Hamza Aydoğdu İYİ Parti Aksaray teşkilatı ile de şehrimiz ve yapılacak projeler hakkında istişarelerde bulunmuştur.
Valilik Bünyesinde bulunan İl Özel İdaresi tarafından düzenlenen bu programda şehrin Valisinin bulunmasından daha doğal bir şey olamayacağı herkes tarafından aşikârdır.
Yapılan bu karalama çalışması, Valisinin çalışmaları ve halka yakınlığından son derece memnun olan Aksaray halkı tarafından da öfke ile karşılanmış, sosyal medya hesapları üzerinden de halkımız haklı tepkilerini dile getirmiştir.
Şahsım ve Aksaray İl Genel Meclisi üyeleri adına, şehrin makamlarına karşı yapılan bu itibarsızlaştırma çalışmasını esefle kınıyor, CHP Aksaray teşkilatını bu konuda vatandaşa gerekli açıklamayı yapmaya davet ediyorum. Ne Aksaray nede Aksaray’ın makamları sahipsiz değildir! Sayın Valimiz Hamza Aydoğdu’ya şehrimiz adına yaptıkları ve yapmaya çalıştıkları için teşekkür eder, daima Sayın Valimizin yanında olduğumuzu belirtmek isteriz. Bizler Aksaray için çalışmaya ve Aksaray hayrına konularda bir araya gelmeye devam edeceğiz. Halkımıza da bu tip olaylarda göstermiş oldukları tepki ve destekten dolayı teşekkür ederiz” dedi. (Haber Bülteni)

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Kategorideki Diğer Haberler

E - Gazete

Gündem

Video Galeri

Aksaray Hava Durumu

ANKARA

Yazarlar

Arşivde Ara

 
oley ozon korona covid 19 sanitasyon sterilizasyon ozon cihazı flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası Albatros Global tedarikçi portalı