‘Yeni bir dil öğrenmek için hiçbir engel yoktur’

‘Yeni bir dil öğrenmek  için hiçbir engel yoktur’

AKSARAY ULUIRMAK DİL KURSLARI ONLİNE İÇERİĞİNİ HİZMETE SUNDU

Aksaray Uluırmak Dil Kursları (UDK) Aile Birleşimi Eğitim ve Sınav Merkezi, yeni bir dil öğrenme ve öğretme konusunda hiçbir engel olmadığını ifade ederek online hizmetlerini uygulamaya geçirdi.
Dünya’da ve Türkiye’de yaşanılan KOVİD-19 salgınından dolayı alınan tedbirler kapsamında tüm okullar ve kurslar kapatılmıştı. ‘Yeni bir dil öğrenmek için hiçbir engel yoktur’ sloganıyla harekete geçen Aksaray UDK Aile Birleşimi Eğitim ve Sınav Merkezi online hizmetlerini uygulamaya geçirdi. Uzaktan eğitim, video dersler, canlı yayın dersleri ve internetten dil öğrenmeniz için her türlü online içeriği vatandaşların hizmetine sunan Aksaray UDK yetkilileri, yabancı dilin korku olmaktan çıktığını ve eğlenceye dönüştüğünü belirtti.
“GARANTİLİ ÖĞRETİYORUZ”
UDK Aile Birleşimi Eğitim ve Sınav Merkezi yetkilisi yaptığı açıklamada: “Okula yardımcı eğitimlerimizle çocuklarınızın okuldaki İngilizce ve Almanca derslerinde daha başarılı olmasını, dersleri severek takip etmesini, genel amaçlı kurslar ile istediğiniz dili her seviyede, her yaşta istediğiniz gün ve saatlerde kısa sürede ve hızla öğrenmenizi, garantiledik” dedi.
“1987’DEN BERİ DÜNYAYA AÇILAN KAPINIZ”
Yetkililer son olarak şunları kaydetti: “1987’den beri dünyaya açılan kapınız UDK, Vize işlemleriniz, konsolosluk işlemleriniz, uluslararası ticaret, uluslararası iletişim konularında çözülmeyen sorunlarınızı mutlaka çözer. Dünya’nın ve Türkiye’nin birçok yerinden on binlerce insan UDK Aile Birleşimi Eğitim ve Sınav Merkezi sayesinde ailelerine kavuştu. Yurdumuzun dört bir yanından gençler UDK ile aldıkları vizeleri sayesinde kendilerine yeni hayatlar kurdu. Sayısız insan Uluırmak Dil Kursları sayesinde yabancı dil öğrendi. Tamamen öğrenme ve kazanma garantisi üzerine kurulmuş yenilikçi eğitim sistemimiz sayesinde yabancı dil korku olmaktan çıktı, eğlenceye dönüştü. Ülkemizin aydınlık geleceği için UDK sayesinde akademik yabancı dil sınavları YDS, YÖKDİL, Hazırlık Atlama, IELTS, TOEFL sınavlarında yüzde 100 başarıya ulaşarak akademik kariyerlerini yükseltti. Hem sınıf ortamında hem bire bir derslerde; öğrenmeniz için gerekli tüm kaynakları ücretsiz sunarak en iyi yerli ve yabancı eğitimcilerle uzaktan eğitim, video dersler, canlı yayın dersleri ve internetten dil öğrenmeniz için her türlü online içeriği hizmetinize sunduk.” Haber: Dilara ÇİFTCİ

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Kategorideki Diğer Haberler

E - Gazete

Gündem

Video Galeri

Aksaray Hava Durumu

ANKARA

Yazarlar

Arşivde Ara

 
oley ozon korona covid 19 sanitasyon sterilizasyon ozon cihazı flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası Albatros Global tedarikçi portalı