‘Yeni dönemde Aksaray yeni bir değer kazanacak’

‘Yeni dönemde Aksaray yeni bir değer kazanacak’

“BÜYÜK PROJELERLE GELİYORUZ, HEP BİRLİKTE BAŞARACAĞIZ”
 
Seçim çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdüren Ak Parti Aksara Belediye Başkan Adayı Evren Dinçer, Aksaray için uzman kadrolarla birlikte hazırladığı projelerini hayata geçirmek için sabırsızlandığını dile getirdi.
Milletvekili Cengiz Aydoğdu, AK Parti İl Başkanı Hüseyin Altınsoy, Merkez İlçe Başkanı Hamza Aktürk, İGM ve Belediye Meclisüye adayları ile gerçekleştirdikleri ziyaretleri, tevazu, samimiyet ve gayretle ‘Gönül Belediyeciliği’ ekseninde sürdürdüklerini söyleyen Dinçer; yeni dönemde Aksaray’ın yeni bir değer kazanacağının altını çizdi.
Ziyaretlerinde halka hizmet etmenin hakka hizmet inancı ile kutlu bir yola çıktıklarını dile getiren Dinçer, bir Belediye Başkanının yani şehrin emin kişisinin nasıl olması gerektiğine dikkat çekiyor.
Belediye Başkanlığının hem aday için hem seçmen için önemli bir sorumluluk gerektirdiğine işaret eden Dinçer, “Şehrül Emin yani Belediye Başkan olmak demek şehri ve içinde yaşayanları emanet bilmek, bu emanete ihanet etmemektir. Şehrül Emin yani Belediye Başkanı olmak; bir şehrin güvenilen idarecisi olmaktır. İdare ederken Hazreti Ömer gibi adil, Hazreti Ebu Bekir gibi sadık, Hazreti Ali gibi vefalı ve yiğit olmaktır. Belediye Başkanı olmak; bir şehrin halkına hizmet ederken Hakk’a, Hakk’a hizmet ederken halka hizmet ettiğini bilen olmaktır. Belediye başkanı olmak; sevilmek, sayılmak, hissedilmek, diğer bir deyişle hissetmektir. Belediye Başkanı şehrin imarından, turizminden, çöpünden, suyundan, çevresinden, bünyesinde bulunan şirketlerden ve o yerleşim yerinde yaşayanların refahından sorumlu kişidir. Niyetimize, hayallerimize ve halkımıza güvenerek yola devam ediyoruz.” dedi.
Uzman kadrolarla Aksaray’ın hayati meseleleri ile ili ileriye götürecek, ekonomik ve sosyal anlamda Aksaray’a çağ atlatacak projelerin hazır olduğunu söyleyen Dinçer, “Ajandamız, proje dosyamız dolu. En kısa zamanda projelerimizi halkımızla paylaşacağız. Yapamayacağımız projeleri açıklayıp halkımızı kandırmanın bir anlamı yok. AK Parti olarak bizler halkımıza neyi vaat etmişsek tek tek hayata geçirmişizdir. 17 yıllık iktidarımız döneminde yaptığımız icraatlar tarihimize ‘Türkiye’nin Şahlanış Dönemi’ olarak geçmiştir. Yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır. Aksaray’ı hak ettiği yere taşımak için gün sayıyoruz. Hep birlikte başaracağız. Allah utandırmasın” diye konuştu. (Haber Merkezi)

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Kategorideki Diğer Haberler

E - Gazete

Video Galeri

Aksaray Hava Durumu

ANKARA

Yazarlar

Arşivde Ara

 
Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon