Yerli sanayinin önemi büyük

Yerli sanayinin önemi büyük

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Maden, Enerji Yönetimi ve Yatırımlar Komitesi Başkanı Cihad Terzioğlu bir takım ziyaretlerde bulunmak üzere Aksaray'a geldi.
MÜSİAD Aksaray Başkanı Eyüp Dağdaş öncülüğünde gerçekleştirilen ziyaretlerde, AEMOT Motor ve Öz Tuğrul Metal ziyaret edildi.
MÜSİAD Maden, Enerji Yönetimi ve Yatırımlar Komitesi Başkanı Cihad Terzioğlu Gerçekleştirilen ziyaretlerde Enerji dönüşümünde yerli sanayinin önemi ve yapılması planlanan yeni yatırımlar hakkında AEMOT Motor Yönetim Kurulu Başkanı Osman Altuntaş ve Öz Tuğrul Metal Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Tuğrul ile istişarelerde bulundu.
Yapılan görüşmelerin ardından AEMOT Motor ve Öz Tuğrul Metal üretim tesislerini gezerek incelemelerde bulunan MÜSİAD Maden, Enerji Yönetimi ve Yatırımlar Komitesi Başkanı Cihad Terzioğlu ziyaret ettiğimiz iki fabrikamızda da hâlihazırdaki üretim faaliyetleri ve yeni projelere yapılan yatırımların ülkemiz ve milletimiz adına son derece önem arz ettiğini gözlemledik. Bu tarz işletmelerin yerli ve milli üretim çalışmalarıyla ülkemizin dışa bağımlılığını faaliyet göstermiş oldukları üretim kolunda en aza indirgemeleri bizleri ziyadesiyle memnun edip bir o kadar da gururlandırmaktadır.
MÜSİAD olarak ülkemizde yerli ve milli üretim faaliyetleri konusunda iştigal eden işletmeleriz ile sürekli iş birlikteliği içerisinde olarak ülkemizi bir adım daha öteye götürmek adına işletmelerimizin üretim faaliyetlerine sonuna kadar destek olacağız dedi. (Haber Bülteni)

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Kategorideki Diğer Haberler

E - Gazete

Gündem

Video Galeri

Aksaray Hava Durumu

ANKARA

Yazarlar

Arşivde Ara

 
oley ozon korona covid 19 sanitasyon sterilizasyon ozon cihazı flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası Albatros Global tedarikçi portalı