Zabıta memurlarına oryantasyon eğitimi

Zabıta memurlarına oryantasyon eğitimi

Aksaray Belediyesi Zabıta Müdürlüğü tarafından bünyesinde yeni göreve başlayan zabıta memurlarına, oryantasyon (yönlendirme, uyum ve alıştırma) eğitimi verildi.
Aksaray Belediyesi konferans salonunda gerçekleşen eğitime, göreve başlayan yeni zabıta mamurları ve Belediye birim müdürleri katıldı. Eğitimde, zabıta memurlarına ilk olarak Aksaray Belediyesi ve Aksaray hakkında bilgiler verildi.
Eğitim seminerinin ilk aşamasında, zabıtalığın mesleki konuları başta olmak üzere memurların genel hakları, ödev ve sorumlulukları, zabıtanın görev ve sorumluluk alanları, iş yeri açma ve ruhsatlandırma mevzuatı, etkili iletişim ve güzel konuşma, beden dili ve kişisel imaj, denetimler ve yaptırımlar konusunda eğitim verildi. Oryantasyon eğitimi süreci boyunca zabıta memurlarına, sunum eşliğinde Belediye zabıta yönetmeliği, kılık kıyafet yönetmeliği nasıl olması gerektiği noktasında bilgilendirme yapıldı. Zabıta Müdürlüğünden yapılan açıklamada; eğitime katılan zabıta memurlarının, eğitim sonrasında sahada aktif görev alacakları bildirildi. (Haber Bülteni)

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Kategorideki Diğer Haberler

E - Gazete

Gündem

Video Galeri

Aksaray Hava Durumu

ANKARA

Yazarlar

Arşivde Ara

 
oley ozon korona covid 19 sanitasyon sterilizasyon ozon cihazı flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası Albatros Global tedarikçi portalı