Ziyaretlerde istişarelerle hizmet planı oluşturuluyor

Ziyaretlerde istişarelerle hizmet planı oluşturuluyor

BAŞKAN DİNÇER’E HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ DEVAM EDİYOR

Belediye Başkanı Evren Dinçer, göreve başlamasıyla birlikte tebrik ziyaretlerini makamında kabul ediyor. 7’den 70 toplumun her kesiminden isimler Aksaray Belediye Başkanı Evren Dinçer’e hayırlı olsun ziyaretlerinde bulunuyor. Öğrencilerden, esnaflara, iş dünyasından, sivil toplum örgütlerine, siyasilerden, bürokratlara ziyaret akınını devam ettiği Aksaray Belediyesi’nde, Başkan Dinçer bu ziyaretlerdeki istişarelerle Aksaray’a hizmet çizgisini belirliyor.
DİNÇER’E HAYIRLI OLSUN ZİYARETLERİ
Aksaray’ın önceki dönem Milletvekilli İsmet Gür, TÜVTÜRK Genel Müdürü Osman Şenkul, TÜVTÜRK 3. Bölge Müdürü Ahmet Özçelik, Koyuncu Otomotiv Grup Başkanı Kerim Oflaz, Belediye Başkanı Evren Dinçer’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
AK PARTİ GENÇLİK KOLLARINDAN ZİYARET
AK Parti Gençlik Kolları yönetiminde görev alan üniversite öğrencileri, Belediye Başkanı Evren Dinçer’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
Başkan Dinçer, kendisini ziyarete gelen AK Parti gençlik kolları teşkilat mensuplarına teşekkür etti.
MÜSİAD’DAN BAŞKAN DİNÇER’E ZİYARET
MÜSİAD Aksaray Şube Başkanı Eyüp Dağdaş ve yönetim kurulu üyeleriAksaray Belediye Başkanı Evren Dinçer’i ziyaret etti.
MÜSİAD Aksaray Şube Başkanı Eyüp Dağdaş ve yönetim kurulu üyeleri Belediye Başkanı Evren Dinçer’i tebrik ederek görevinde başarılar diledi.
TBMM STRATEJİ GELİŞTİRME BAŞKAN
YARDIMCISI SALİH AYDIN’DAN ZİYARET
Türkiye Büyük Millet Meclisi Strateji Geliştirme Başkanlığı Başkan Yardımcısı Salih Aydın belediye BaşkanıEvren Dinçer’i ziyaret etti.
Belediye Başkanı Evren Dinçer’i her gün birçok vatandaş hayırlı olsun temennisinde bulunmak üzere ziyaret ediyor. Aksaray Belediye Başkanlığı makamında vatandaşlardan gelen tebrikleri kabul eden Belediye Başkanı Evren Dinçer bugün de tebrikleri kabul etmeye devam etti. Başkan Dinçer, bugün Türkiye Büyük Millet Meclisinde Strateji Geliştirme Başkanlığı Başkan Yardımcısı olarak görev yapan Aksaraylı Salih Aydın’ı kabul etti.
Belediye Başkanı Evren Dinçer, Türkiye Büyük Millet Meclisi Strateji Geliştirme Başkanlığı Başkan Yardımcısı Salih Aydın’ın yapmış olduğu ziyaretten ve hediye takdiminden dolayı teşekkür etti. 
ESNAFLARDAN ZİYARET
Şen Börek İşletme Sahibi Murat Şen ve Yağmur Şen, Belediye Başkanı Evren Dinçer’e ziyaret etti.
Aksaray’ın tanınmış esnaflarından olan şen börek işletme sahibi Murat Şen ve kızı Yağmur Şen, görevine başlayan Belediye Başkanı Evren Dinçer’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
Başkan Dinçer, ziyaretten dolayı işletme sahibiMurat Şen ve kızına teşekkür etti.
MİLLİ BEKA HAREKETİNDEN ZİYARET
Aksaray’ın yeni Belediye Başkanı Evren Dinçer’e Sivil Toplum Kuruluşları tarafından hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor.
Her gün birçok vatandaş ve sivil toplum kuruluşu yöneticileri tarafından hayırlı olsun ziyaretleri yapılan Belediye Başkanı Evren Dinçer bugün Milli Beka Hareketi Derneği İl Başkanı Arif Aparı ve yönetim kurulu üyelerini makamında kabul etti.
Yapılan ziyarette Dinçer Milli Beka Hareketi Derneği Başkanı Arif Aparı ve yönetim kurulu üyeleri Belediye Başkanı Evren Dinçer’e hediye takdim ettiler.
Belediye Başkanı Evren Dinçer yapılan görüşmede, Milli Beka Hareketi Derneği Başkanı Arif Aparı’ya ve yönetim kurulu üyelerine yaptıkları ziyaretten dolayı ve nazik hediyeleri için teşekkür ettiğini belirtti.
MÜTEAHHİTLER BİRLİĞİ’NDEN ZİYARET
Aksaray Müteahhitler Birliği Başkanı Fatih Güneş ve Yönetim Kurulu üyeleri Belediye Başkanı Evren Dinçer’i ziyaret etti.
Belediye Başkanı Evren Dinçer, seçildiği günden beri sivil toplum kuruluşlarından kurum müdürlerine kadar birçok vatandaşın hayırlı olsun ziyaretlerini kabul etti.
Mesaisinin büyük bir kısmını vatandaşlarla görüşerek geçiren Belediye Başkanı Evren Dinçer, bugünde Aksaray Müteahitler Birliği Başkanı Fatih Güneş’i ve Yönetim Kurulu üyelerinin hayırlı olsun tebriklerini makamında kabul etti.
Yapılan ziyarette Aksaray Müteahhitler Birliği Başkanı Fatih Güneş ve Yönetim Kurulu üyeleri Belediye Başkanı Evren Dinçer hayırlı olsun diyerek çiçek takdim etti.
SİVİL TOPLUM KURULUŞLARINDAN ZİYARETİ
Aksaray’ın yeni Belediye Başkanı Evren Dinçer’e Sivil Toplum Kuruluşları tarafından hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor.
31 Mart Mahalli İdareler yerel seçimlerinden sonra Aksaray Belediye Başkanlığı koltuğuna oturan Belediye Başkanı Evren Dinçer’i Aksaray Manavlar Balıkçılar Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Kuddusi Yeşildal ve yönetim kurulu üyeleri ziyaret etti. Yapılan ziyarette Belediye başkanı Evren Dinçer’e tablo hediye edildi.
Başkan Dinçer, Aksaray Manavlar Balıkçılar Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Kuddusi Yeşildal ve yönetim kurulu üyelerinin yapmış oldukları ziyaretten memnuniyet duyduğunu ifade etti.
STK PLATFORMUNDAN ZİYARET
Sivil Toplum Kuruluşları Platformu Başkanı Eyüp Dağdaş'a ve beraberindeki heyet, Aksaray Belediye Başkanı Evren Dinçer’i hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
Aksaray Belediye Başkanı Belediye Başkanı Evren Dinçer’i Sivil Toplum Kuruluşları Platformu Başkanı Eyüp Dağdaş ve beraberindekiler ziyaret etti. STK platformu içerisinde yer alan heyet, Belediye Başkanı Evren Dinçer’i tebrik ederek yeni dönemde başarılar diledi.
VAKIFBANK YÖNETİCİLERİNDEN ZİYARET
Vakıfbank İç Anadolu Bölge Müdürü Yusuf Yücel ve Vakıfbank Aksaray Şube Müdürü Erhan ŞahlananAksaray Belediye Başkanı Evren Dinçer’i ziyaret etti.
İç Anadolu Bölge Müdürü Yusuf Yücel ve Aksaray Şube Müdürü Erhan ŞahlananBelediye Başkanı Evren Dinçer’e görevinde başarılar dileyerek hayırlı olsun dedi.
YAMAÇ PARAŞÜTÜ HEYETİNDEN ZİYARET
Yamaç Paraşütü Dünya Başkanı GoranDimiskovski, Türkiye Hava Sporları Federasyonu İl Temsilcisi ve Superfinal Şampiyonası Organizasyon Sorumlusu Abdullah Kahraman ve AKHAS Hava Sporları Kulüp Başkanı Rasim Gül Aksaray Belediye Başkanı Evren Dinçer’i makamında ziyaret ederek karşılıklı görüş alış verişinde bulundu.
Abdullah Kahraman, Başkan Evren Dinçer’e Aksaray’ın Yamaç Paraşütünde çok önemli bir konuma sahip olduğunu ve dünya şampiyonalarına ev sahipliği yaptığını belirterek, bu yıl yapılacak şampiyona hakkında da bilgiler aktardı.
Başkan Dinçer, GoranDimiskovski, Abdulllah Kahraman ve Rasim Gül’e şehrin tanıtımına sağladıkları katkılardan ve nazik ziyaretlerinden dolayı Teşekkür etti. (Haber Merkezi)

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Kategorideki Diğer Haberler

E - Gazete

Video Galeri

Aksaray Hava Durumu

ANKARA

Yazarlar

Arşivde Ara

 
Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon Albatros Global tedarikçi portalı