Gündem

‘20 yıldır gönülden siyaset yaptık’

Milletvekili Cengiz Aydoğdu, AK Parti Aksaray İl Başkanı Hüseyin Altınsoy ve Merkez İlçe Başkanı Hamza Aktürk Sanayi Sitesi esnafını ziyaret ederek, görüş, öneri ve isteklerini dinledi. Her fırsatta halkla içe..

‘20 yıldır gönülden siyaset yaptık’
banner

Milletvekili Cengiz Aydoğdu, AK Parti Aksaray İl Başkanı Hüseyin Altınsoy ve Merkez İlçe Başkanı Hamza Aktürk Sanayi Sitesi esnafını ziyaret ederek, görüş, öneri ve isteklerini dinledi.

Her fırsatta halkla içe içe olmaya ve taleplerini dinlemeye büyük önem gösterdiklerini belirten Milletvekili Cengiz Aydoğdu, “Biz 20 yıldır gönülden siyaset yaptık ve yapmaya da devam edeceğiz. Bugüne kadar nasıl esnafımızın ve vatandaşımızın yanında olduysak bundan sonra da aynı şekilde olacağız. Bu millete en güzel şekilde hizmet etmeye devam edeceğiz” ifadesini kullandı.

AK Parti kadroları olarak her zaman sahada olan çalışmalara hız kazandırdıklarını aktaran İl Başkanı Altınsoy, “Esnaflarımızın davetlerinin yanı sıra zaman zamanda çat kapı esnaf arkadaşlarımızı işyerlerinde ziyaret ederek bizden beklentilerini dinliyoruz. Yerinde, varsa sıkıntıları çözme noktasında yardımcı olmaya çalışıyoruz. Sadece sanayi sitesindeki esnafımızı değil, ilimizdeki tüm esnafımızı ilerleyen günlerde ziyaret etmeye devam edeceğiz. Milletine aşık bir liderle 20 yıl önce çıktığımız bu yolda esnafımızın, vatandaşımızın her daim yanındayız. Her zaman ifade ettiğimiz gibi biz millete efendi değil hizmetkar olmaya geldik. Çalışmalarımızı da bu minvalde yürütmeye devam edeceğiz” dedi. (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL