Gündem

‘3 buçuk yılda kentin çehresini değiştirdik’

Aksaray Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer göreve geldiği günden bugüne kadar, söz verdiği projeleri hayata geçirerek Aksaray’ın çehresini değiştirmeye devam ettiklerini bildirdi. Altyapıda ve üstyapıda birçok projeyi kısa zamanda hayata..

‘3 buçuk yılda kentin çehresini değiştirdik’
banner

Aksaray Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer göreve geldiği günden bugüne kadar, söz verdiği projeleri hayata geçirerek Aksaray’ın çehresini değiştirmeye devam ettiklerini bildirdi.

Altyapıda ve üstyapıda birçok projeyi kısa zamanda hayata geçirdiklerini aktaran Başkan Dinçer yaptığı açıklamada, “15 Nisan 2019 günü başladığımız bu kutlu görevde bugün itibariyle 43 ayı tamamlamanın gururunu ve mutluluğunu yaşıyoruz. Görevi devraldığımız günden itibaren kültür sanattan sosyal belediyeciliğe, alt yapıdan üst yapıya kadar birçok alanda çalışmalarımızı gerçekleştirdik ve gerçekleştirmeye de devam ediyoruz.

Özellikle alt yapıda artık kullanılmayan asbest borularla ilgili çalışmamızı gayretle sürdürüyoruz. Rutin belediyecilik faaliyetlerimiz; asfalt, peyzaj, kanalizasyon, yeni yol açma çalışmalarımızın yanında;

mahalle konaklarımız, kitap konaklarımız, kadın aktivite merkezlerimiz, millet bahçemiz, cami ve külliye projelerimiz, kapalı pazar alanı projemiz, sosyal konut projemiz, bilim merkezi projemiz, yeni katı atık depolama tesisimiz, tarihi eserler restorasyon projemiz, ağaçlandırma ve yeşillendirme çalışmalarımız, kentsel dönüşüm projemiz, sevgi evleri projemiz, engelsiz yaşam merkezimiz, yeni halk otobüslerimiz, GES projelerimiz, yeni belediye binası, bisiklet yolu projesi ve bununla birlikte 10’larca projemizde çalışmalarımız devam ediyor” dedi. (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL