banner
Siyaset

‘31 Mart gecesi zaferi kutlayan İYİ Parti olacaktır’

İYİ Parti Aksaray Belediye Başkan Adayı Tuğrul Karacaer, beraberinde Aksaray Milletvekili Turan Yaldır ile birlikte esnafları ziyaret etti. Esnaf ve vatandaşların artık değişim istediğini söyleyen ve bu değişimin en güçlü..

‘31 Mart gecesi zaferi kutlayan İYİ Parti olacaktır’
banner

İYİ Parti Aksaray Belediye Başkan Adayı Tuğrul Karacaer, beraberinde Aksaray Milletvekili Turan Yaldır ile birlikte esnafları ziyaret etti.

Esnaf ve vatandaşların artık değişim istediğini söyleyen ve bu değişimin en güçlü isminin Karacaer olduğunu vurgulayan Milletvekili Yaldır; “Aksaray hizmeti iyi kadrolar ile alacaktır. Şehrimize değer katacak projeler hazır. Seçim yarışı iktidar partisi ile İYİ Parti arasında geçmektedir. 31 Mart gecesi zaferi kutlayan İYİ Parti olacaktır” dedi.

Esnaf ve vatandaşların kendisine göstermiş olduğu teveccühten memnun olduğunu ifade eden Karacaer,“Seçim gezilerimizde buluştuğumuz esnaf ve vatandaşlar değişim istediklerini yüksek sesle haykırmaya başladılar. Yıllardır hizmet alamayan,  her seçim dönemi kandırılan Aksaraylılar, 31 Mart seçimlerinde iktidara gereken cevabı verecektir” diye konuştu. (Haber Bülteni) 

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası