Gündem

‘Alçakça girişimler hiçbir zaman amacına ulaşamayacaktır’

Aksaray Milletvekili Ramazan Kaşlı, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü kapsamında bir mesaj yayınladı. Kaşlı mesajında şu ifadelere yer verdi: “FETÖ/PDY terör örgütü tarafından devletimizin, demokrasimizin, milli birlik ve..

‘Alçakça girişimler hiçbir zaman amacına ulaşamayacaktır’
banner

Aksaray Milletvekili Ramazan Kaşlı, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü kapsamında bir mesaj yayınladı.

Kaşlı mesajında şu ifadelere yer verdi: “FETÖ/PDY terör örgütü tarafından devletimizin, demokrasimizin, milli birlik ve beraberliğimizin, anayasal düzenin ve özgürlüklerimizin hedef alındığı 15 Temmuz 2016 Cuma gecesi gerçekleştirilmek istenen hain darbe girişiminin altıncı yılında; milletçe tek yürek olup eşine az rastlanır bir kahramanlık destanı yazmış olmanın onur ve gururunu hep birlikte bir kez daha idrak etmekteyiz.Türkiye Cumhuriyeti’nin bölünmez bütünlüğüne, milletimizin birliğine ve huzuruna yönelik yapılan bu alçakça girişimler hiçbir zaman amacına ulaşamayacaktır. Vatan, istiklal ve istikbal tehlikeye düştüğünde birlik ve beraberliğin nasıl sağlanacağını, nasıl tek yürek olunabileceğini, tüm dünyaya gösteren Büyük Türk Milleti’miz tarih boyunca nice ihanetlere göğüs germiştir. Devletimiz ve aziz milletimiz, bütün terör örgütlerine karşı mücadelesini artan bir kararlılıkla bundan sonrada sürdürecektir. 15 Temmuz 2016 Cuma gecesi Genel Başkanımız, Liderimiz  Devlet Bahçeli ile adanmışlık ve inanmışlık ruhu ile MHP Genel Merkezine gelerek tüm uyarılara ve tehditlere rağmen makamından yaptığı; “Bu bir kalkışmadır, Milliyetçi Hareket Partisi bu kalkışmanın karşısındadır. Bizler Milliyetçi-Ülkücü irade olarak demokrasiye sahip çıkacağız ve milli iradenin yanındayız” açıklaması, Cumhurbaşkanımızın tüm vatandaşlarımızı meydanlara davet ederek ülke iradesine sahip çıkma çağrısı, milletvekillerimizin tüm tehlikelere ve yapılan bombalı saldırılara rağmen Gazi Meclisimizi terk etmeyip sahip çıkmaları, vatandaşlarımıza da güç ve moral vermiş malum kalkışma girişimi bir gecede bastırılmış sorumluları şerefli Türk polisleri ve askerleri tarafından derdest edilmiştir. Milliyetçi-Ülkücü Hareket 15 Temmuz’da olduğu gibi bugün de Devletinin yanındadır, yarın da Devletinin yanında olacaktır. Bu hakikat hiçbir zaman değişmeyecektir. 15 Temmuz gecesi Liderimiz Devlet Bahçeli ve Milliyetçi-Ülkücü Hareket darbeci terör örgütü karşısında sağlam ve sarsılmaz bir irade ile Türk milletinin umudu olmuştur.” (Haber Bülteni)

 

 

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası