Gündem

Aydoğdu, iftarını Ortaköy ilçesinde açtı

Aksaray Valisi Hamza Aydoğdu, Ortaköy ilçesine ziyarette bulundu. Ortaköy Belediyesi tarafından düzenlenen iftar programı öncesinde ilçe esnaflarını ziyaret eden Vali Aydoğdu esnaflara hayırlı işler dileğinde bulundu. Ortaköy Belediyesinin düzenlediği iftar..

Aydoğdu, iftarını Ortaköy ilçesinde açtı
banner

Aksaray Valisi Hamza Aydoğdu, Ortaköy ilçesine ziyarette bulundu. Ortaköy Belediyesi tarafından düzenlenen iftar programı öncesinde ilçe esnaflarını ziyaret eden Vali Aydoğdu esnaflara hayırlı işler dileğinde bulundu. Ortaköy Belediyesinin düzenlediği iftar programına katılan Vali Aydoğdu, Ramazan ayının hayır ve bereketini hep birlikte yaşadıklarını söyledi.

‘BEREKETİ VE GÜZELLİKLERİ BERABER YAŞIYORUZ’

Ramazan’ın kardeşlik ve paylaşmanın birbirine bağlanma, birbirine tutunma olduğunu ifade eden Vali Aydoğdu; “Böylesi özel bir ayda hep beraberiz. Allah birliğimiz daim etsin. Devletimize milletimize zeval vermesin. Bu manevi ayın bereketini ve güzelliğini hep beraber yaşıyor ve paylaşıyoruz” dedi. Ortaköy Belediyesinin geleneksel iftar programına Belediye Başkanı Ali Rıza Özdemir başta olmak üzere çok sayıda protokol üyesi, şehit yakınları ve gaziler ile deprem afetinin ardından deprem bölgesi illerden ilçeye gelen Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü yurtlarında kalan depremzedeler ile çok sayıda vatandaş katıldı. (Haber Bülteni)

 

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası