banner
Gündem

İYİ Parti İl Başkanı görevinden istifa etti

Aksaray İYİ Parti İl Başkanı Cumali Asal sağlık sorunları nedeniyle görevinden istifa ettiğini açıkladı. Asal yaptığı açıklamada şu sözlere yer verdi: “Bugün itibarıyla, 22 Ocak 2023 tarihinde yapılan olağan İl..

İYİ Parti İl Başkanı görevinden istifa etti
banner

Aksaray İYİ Parti İl Başkanı Cumali Asal sağlık sorunları nedeniyle görevinden istifa ettiğini açıkladı.

Asal yaptığı açıklamada şu sözlere yer verdi: “Bugün itibarıyla, 22 Ocak 2023 tarihinde yapılan olağan İl Kongresi’nde seçilmiş bulunduğum ve şerefle yürütmekte olduğum İYİ Parti Aksaray İl Başkanlığı görevinden, sağlık sorunlarım nedeniyle ayrılıyorum. Genel Merkezimiz ve tüm teşkilatlarımız ile uyum içerisinde yürüttüğüm bu kutsal görevimi gönül rahatlığı ile göreve gelecek yeni İl Başkanıma bırakıyorum.
Bu bir bayrak yarışıdır. Göreve gelecek yeni İl Başkanı’mızın Aksaray’ımızda İYİ Parti’nin bayrağını özveri ile çalışarak daha ileriye taşıyacağına inanıyor, başta Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener hanımefendi olmak üzere, görev sürem boyunca desteğini hiç esirgemeyen herkese teşekkür ediyorum. İl başkanlığı görevimi bırakmam ülkem, milletim ve partim için mücadeleyi bıraktığım anlamına gelmemektedir. Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener hanımefendinin liderliğinde, göreve gelecek yeni İl Başkanımın yanında partimizin bir neferi olarak mücadelemize devam edeceğimi bilmenizi ister, saygılarımı sunarım.” (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner


ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası