Gündem

Öğrencilerden Cumhuriyet’in 100. yılına özgü sergi

Cumhuriyetimin 100. Yıl kutlamaları Cumartesi günü Vali Mehmet Ali Kumbuzoğlu ve Belediye Başkanı Evren Dinçer’in Atatürk anıtına çelenk bırakmasıyla başladı. Aksaray Belediyesi tarafından özel olarak hazırlanan ‘Cumhuriyet Mecmuası’ dergisi, vatandaşlara..

Öğrencilerden Cumhuriyet’in 100. yılına özgü sergi
banner

Cumhuriyetimin 100. Yıl kutlamaları Cumartesi günü Vali Mehmet Ali Kumbuzoğlu ve Belediye Başkanı Evren Dinçer’in Atatürk anıtına çelenk bırakmasıyla başladı. Aksaray Belediyesi tarafından özel olarak hazırlanan ‘Cumhuriyet Mecmuası’ dergisi, vatandaşlara dağıtıldı.

15 Temmuz Milli İrade Meydanı’nda Aksaray Güzel Sanatlar Lisesi öğrencileri tarafından da Cumhuriyet temalı resim sergisi açıldı. Vali Mehmet Ali Kumbuzoğlu, Aksaray Milletvekilleri Cengiz Aydoğdu, Hüseyin Altınsoy ve Belediye Başkanı Evren Dinçer  sergiyi gezdi.

SANATIN GÜCÜYLE CUMHURİYETİN DEĞERLERİ

Sergide yer alan Atatürk portreleri, vatandaşlar tarafından büyük bir beğeni ve takdirle karşılandı. Sanatın gücüyle Cumhuriyetin değerleri bir kez daha vurgulandı. Cumhuriyete olan sevgi ve bağlılık, bu etkinliklerle bir kez daha gözler önüne serildi. Foto-Haber: Kamil İPEKLİ

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner


ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası