Gündem

Fen edebiyat fakültesi dekanlığında görev değişimi

Aksaray Üniversitesi (ASÜ) Sabire Yazıcı Fen Edebiyat Fakültesi Dekanlığına, Rektör Yardımcılığı görevini de yürüten Prof. Dr. Yavuz Selim Çakmak atandı. Yapılan atamanın ardından gerçekleştirilen törende görevi Prof. Dr. Yusuf Yakar’dan..

Fen edebiyat fakültesi dekanlığında görev değişimi
banner

Aksaray Üniversitesi (ASÜ) Sabire Yazıcı Fen Edebiyat Fakültesi Dekanlığına, Rektör Yardımcılığı görevini de yürüten Prof. Dr. Yavuz Selim Çakmak atandı.

Yapılan atamanın ardından gerçekleştirilen törende görevi Prof. Dr. Yusuf Yakar’dan devralan Prof. Çakmak, ASÜ’nün en köklü okullarından birisi olan Fen Edebiyat Fakültesini daha ileriye taşımak için var güçleriyle çalışacaklarını belirtti. Prof. Yusuf Yakar’ın son derece verimli işler ürettiğini, kendilerinin de yapılan çalışmalara katkı sunmak amacında olduklarını dile getiren Prof. Çakmak, “Sayın Yusuf Yakar’a bugüne kadarki tüm çalışmalarından dolayı çok teşekkür ediyoruz. Bundan sonra da okulumuz için dayanışma içinde çalışmaya devam edeceğiz. Hepimizin ortak amacı,ASÜ’nün şehre ve ülkeye olan akademik, sosyal ve kültürel katkısını arttırmak” dedi.

Prof. Yusuf Yakar da yeni görevinde Dekan Çakmak’a başarılar diledi. Tören, çiçek takdimleri ile tamamlandı. (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası